зробити стартовою додати в обране


Архів новин

7 Лютого
В перших числах лютого місяця Торецька територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України провела звітний Пленум теркому після проведення аналогічних заходів у первинних профорганізаціях. Читати дальше »»
4 Лютого
2-3 лютого 2022 року у Львові за сприяння Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. відбувся Конгрес молоді Федерації профспілок України. Читати дальше »»
3 Лютого
1 лютого поточного року за участі голови Профспілки працівників вугільної промисловості України Андрія Зиміна відбулося засідання керівників профспілкових організацій ФПУ. На порядку денному було розглянуто питання щодо відстоювання права профспілок та інших громадських організацій на свою законну діяльність. Зокрема, було розглянуто та обговорено законопроекти «Про правовий режим майна загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР» (реєстр. № 6420 від 10.12.2021), «Про мораторій на відчуження майна загальносоюзних громадських об’єднань (організацій) колишнього Союзу РСР» (реєстр. № 6421 від 10.12.2021), а також профспілкові пропозиції та зауваження до зазначених законодавчих актів. Читати дальше »»
2 Лютого
1 лютого під головуванням першого віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України Юлії Свириденко відбулося засідання Урядового комітету з питань економічної,фінансової політики паливно-енергетичного комплексу, стратегічних галузей промисловості, розвитку громад і територій та інфраструктури. Читати дальше »»
1 Лютого
Постановою правління Фонду соціального страхування України № 7 від 25.02.2021 було внесено зміни до Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, стосовно того, що для отримання одноразової допомоги на сім’ю дружиною (чоловіком) або дитиною, реєстрація їх місця проживання повинна співпадати з реєстрацією місця проживання померлого потерпілого на виробництві.
Читати дальше »»
1 Лютого
31 січня в Міністерстві енергетики України відбулася робоча зустріч голови Профспілки працівників вугільної промисловості України Андрія Зиміна з Міністром енергетики України Германом Галущенко. В даній зустрічі прийняв участь перший заступник Міністра енергетики Юрій Власенко. Читати дальше »»
31 Січня
Федерація профспілок України направила звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо порушення прав потерпілих на виробництві та членів їх сімей.
Читати дальше »»
28 Січня
Профком Харківського машинобудівного заводу « Світло шахтаря» провів опитування (анонімне) серед членів профспілки щодо своєї діяльності. Читати дальше »»
27 Січня
24-25 січня року в м. Києві відбувся семінар з оперативного планування діяльності на 2022 рік проекту «Підтримка структурних змін у вугільних регіонах України», організований Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Читати дальше »»
25 Січня
На виконання пункту 13 Протоколу № 5 засідання Урядового комітету з питань економічної, фінансової політики, паливно-енергетичного комплексу,стратегічних галузей промисловості, розвитку громад і територій та інфраструктури від 22.12.2021 «Про проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про ліквідацію деяких збиткових вугледобувних підприємств» щодо інформування СПО об’єднань профспілок про основні засади проєкту Державної цільової програми справедливої трансформації вугільних регіонів України, з урахуванням інформації, наданої Міністерством розвитку громад та територій України (далі – Мінрегіон), Міністерство енергетики України повідомляє наступне. Читати дальше »»
RSS