зробити стартовою додати в обране


Архів новин

7 Жовтня
Коли постанова КМУ набирає чинності?
Постанова Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1022 «Деякі питання поширення дії галузевої (міжгалузевої) угоди, окремих її положень» (далі – постанова № 1022), якою затверджено Порядок поширення дії галузевої (міжгалузевої) угоди, окремих її положень (далі – Порядок), набирає чинності через 120 календарних днів після припинення або скасування воєнного стану. Читати дальше »»
7 Жовтня
З нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю та за ініціативи Міжнародної конфедерації профспілок та підтримки Міжнародної організації праці 6 жовтня в м. Києві в Будинку профспілок відбулася панельна дискусія сторін соціального діалогу на тему: « Праця в умовах воєнного стану в Україні:поточна ситуація, виклики та загрози, шляхи вирішення». Мета заходу - обговорення питань, пов’язаних із забезпеченням спільних дій соціальних партнерів для досягнення стандартів гідної праці в умовах війни. Модератором даного заходу виступив Олександр Шубін, заступник голови ФПУ, заступник співголови Національної тристоронньої соціально-економічної ради від сторони профспілок. Читати дальше »»
6 Жовтня
Мінсоцполітики перерахувало Пенсійному фонду України понад 630 мільйонів гривень для виплати пільг і субсидій. Таким чином стартував перший етап передачі функцій від органів соціального захисту до органів ПФУ. Читати дальше »»
6 Жовтня
Як повідомлялося раніше, 29 вересня під головуванням Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля за участі керівника Профспілки працівників вугільної промисловості України Андрія Зиміна відбулося засідання Антикризового енергетичного штабу.
Читати дальше »»
5 Жовтня
Наказом Мінреінтеграції затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується. Читати дальше »»
4 Жовтня
Депутати вирішили скасувати деякі свої рішення. Йдеться про два закони про соціальну сферу. До Верховної Ради внесено відразу три проєкти постанов про скасування голосувань. Читати дальше »»
4 Жовтня
З 01 жовтня було збільшено мінімальний розмір витрат на здійснення медичного і стороннього догляду за потерпілими на виробництві, які у повному обсязі компенсує Фонд соціального страхування України. Читати дальше »»
3 Жовтня
За рішенням Уряду розпочинається поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Читати дальше »»
30 Вересня
29 вересня під головуванням Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля за участі керівника Профспілки працівників вугільної промисловості України Андрія Зиміна відбулося засідання Антикризового енергетичного штабу. Читати дальше »»
30 Вересня
Починаючи роботу Президії Федерації профспілок України 29 вересня ц.р., Голова ФПУ Григорій Осовий зазначив, що сьогодні у фокусі уваги профспілок як і усього суспільства є супротив українського народу російській збройній агресії на передовій і в тилу на економічному фронті. Маємо позитивні новини, яким радіємо, - тому, що крок за кроком ЗСУ звільняє українські території, зокрема, на Харківщині та півдні нашої країни, доброю звісткою стало повернення з полону наших «азовців», але є і сумні події – загибель захисників, серед яких є і наші спілчани. Їх пам'ять члени Президії ФПУ вшанували хвилиною мовчання. Читати дальше »»
RSS