зробити стартовою додати в обране


Профспілка працівників вугільної промисловості України. Вісті з регіонів.

10 Червня
Весна 2024 запам’ятається мешканцям Тернівки масштабним футбольним турніром на підтримку ЗСУ, який організували шахтарі. Читати далі »»
23 Травня
За ініціативи Сергія Юнака, голови Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України, був укладений договір з Дніпропетровським обласним спеціалізованим реабілітаційним центром «Солоний лиман» щодо реабілітації шахтарів, демобілізованих з фронту. Читати далі »»
22 Травня
За дорученням трудового колективу ДП «Львіввугілля» Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України направила звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра енергетики України, народних депутатів України, а також очільника Львівської ОВА щодо кризової ситуації на ДП « Львіввугілля». Читати далі »»
22 Травня
У Тернівці триває футбольний турнір на підтримку ЗСУ. 20 травня завершився другий етап. За місяць шахтарі зібрали понад 40 тис. грн – цього вистачить на два інтернет-термінали Starlink для українських захисників. Попереду найзапекліші фінальні матчі між переможцями двох шахт – Тернівської та Західно-Донбаської. Читати далі »»
14 Травня
З метою покращення стану охорони праці 10 травня на одній з шахт ДП “Львіввугілля” відбулася нарада з безпеки роботи підіймальних комплексів вугільних шахт під головуванням в.о. технічного директора-першого заступника генерального директора Олександра Клюки за участі заступника генерального директора з охорони праці Валерія Соколовського та головного механіка держпідприємства Руслана Немирки. Читати далі »»
10 Травня
8-10 травня в с. Орловщина Дніпропетровської області за ініціативи заступника голови Профспілки працівників вугільної промисловості України Любов Абраменко та за фінансової підтримки Федерації профспілок України відбувся семінар – практикум «Психологічна безпека і підтримка ментального здоров’я працюючих в умовах війни» для членів Укрвуглепрофспілки Донецької та Дніпропетровської областей. Читати далі »»
8 Травня
7 травня на стадіоні 4-ї школи м. Тернівка відбувся перший матч 2 етапу футбольного турніру на підтримку ЗСУ. Як повідомив голова профкому ППВПУ шахти Західно-Донбаська Сергій Яценко (до речі капітан команди АУП), змагалися команди дільниць цієї шахти: АУП - ДКТ та ДШТ - ДВВ-2. Читати далі »»
19 Квітня
Розглянуто виконання Колективного договору між адміністрацією держпідприємства, Львівською територіальною організацією Профспілки працівників вугільної промисловості України та Регіональним об’єднанням Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда за минулий рік та затверджено нову редакцію Колдоговору на 2024 рік. Читати далі »»
18 Квітня
З 27 березня по 2 квітня 2024 року на відокремлених підрозділах ДП “Львіввугілля” відбулися розширені засідання сектору нагляду у вуглевидобувній промисловості відділу гірничого нагляду Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці щодо виробничого травматизму у вугільній промисловості України. Читати далі »»
26 Березня
23 березня завершились змагання з міні футболу на «Кубок шахтарів-героїв», організаторами якого виступили Офіс шахтаря, Профспілка працівників вугільної промисловості України і Незалежна профспілка гірників України. Відбувся цей турнір за сприяння ДП « Львіввугілля». Читати далі »»

Архів новин: 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |

RSS