зробити стартовою додати в обране


Профспілка працівників вугільної промисловості України. Вісті з регіонів.

21 Березня
17 березня делегація ДП “Львіввугілля”, представники шахтарських профспілок взяли участь в черговому раунді консультацій із зацікавленими сторонами у рамках проєкту “Підтримка структурних змін у вугільних регіонах” Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що впроваджується на доручення Уряду Німеччини. Читати далі »»
28 Лютого
Третя автівка з Уельсу для допомоги військовим України прибула цього разу в Київ. Зустрічала її делегація Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості на чолі с Сергієм Юнаком. Читати далі »»
27 Лютого
24 лютого відбувся ІІ Пленум Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України. Читати далі »»
21 Лютого
Шахтарі за традицією з нетерпінням чекають лютого - саме в цей час Дніпропетровська територіальна організація Укрвуглепрофспілки проводить улюблені гірниками змагання зі спортивної риболовлі. Незважаючи на тягар військового часу, не з'явився винятком і нинішній рік. Читати далі »»
7 Лютого
6 лютого 2023р. за участі керівника Профспілки працівників вугільної промисловості України Андрія Зиміна відбулася зустріч делегації Добропільського теркому у складі голови теркому Петра Древаля, голови профкому ш. «Добропільська» Зігмунда Березницького, голови профкому ш. «Алмазна» Олександра Редьки, профспілкового представника Олександра Агібалова, завідуючої економіко-правового відділу теркому Катерини Самбурської з Першим заступником Міністра енергетики України Юрієм Власенко. Читати далі »»
7 Листопада
3 листопада п. р. в первинній профспілковій організації «Шахта Надія» відбулася чергова звітно-виборна конференція. Головою профспілкової організації на наступний термін переобрано Віхотя Руслана Генуефовича. Читати далі »»
11 Жовтня
Про захист прав та інтересів шахтарів, а також про нагальні завдання сьогоднішнього дня йшлося на засіданні профкому первинної профспілкової організації ППВП шахти ім. Героїв космосу. Було порушено проблеми, які потребують негайного вирішення. Читати далі »»
7 Липня
Вийшла у світ книга Маргарет Фаул про шахтарські музеї Европи. Достойне місце в книзі зайняла розповідь про музеї Західного Донбасу. Читати далі »»
3 Червня
З початку бойових дій Волинський терком Профспілки включився у волонтерську роботу. Першочергово за сприянням теркому та профспілкових комітетів підприємств була організована команда волонтерів, яка надає допомогу, в тому числі місту Києву більш як 20 автівок, також в Київські лікарні волонтерами було доставлено 2 швидкі допомоги з Іспанії та Ірландії. Читати далі »»
31 Травня
З початку війни, яку Росія розв'язала проти України, гірники Західного Донбасу, керівництво та трудові колективи шахт і філій, шахтарські профспілки продовжують надавати всіляку допомогу та підтримку Збройним Силам та територіальній обороні. Читати далі »»

Архів новин: 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |

RSS