зробити стартовою додати в обране


Профспілка працівників вугільної промисловості України. Вісті з регіонів.

7 Листопада
3 листопада п. р. в первинній профспілковій організації «Шахта Надія» відбулася чергова звітно-виборна конференція. Головою профспілкової організації на наступний термін переобрано Віхотя Руслана Генуефовича. Читати далі »»
11 Жовтня
Про захист прав та інтересів шахтарів, а також про нагальні завдання сьогоднішнього дня йшлося на засіданні профкому первинної профспілкової організації ППВП шахти ім. Героїв космосу. Було порушено проблеми, які потребують негайного вирішення. Читати далі »»
7 Липня
Вийшла у світ книга Маргарет Фаул про шахтарські музеї Европи. Достойне місце в книзі зайняла розповідь про музеї Західного Донбасу. Читати далі »»
3 Червня
З початку бойових дій Волинський терком Профспілки включився у волонтерську роботу. Першочергово за сприянням теркому та профспілкових комітетів підприємств була організована команда волонтерів, яка надає допомогу, в тому числі місту Києву більш як 20 автівок, також в Київські лікарні волонтерами було доставлено 2 швидкі допомоги з Іспанії та Ірландії. Читати далі »»
31 Травня
З початку війни, яку Росія розв'язала проти України, гірники Західного Донбасу, керівництво та трудові колективи шахт і філій, шахтарські профспілки продовжують надавати всіляку допомогу та підтримку Збройним Силам та територіальній обороні. Читати далі »»
14 Березня
На сьогодні ДП «Львіввугілля» працює в штатному режимі. Задіявши всі внутрішні резерви, держпідприємство знаходить ресурс стабільно видобувати тверде паливо. Читати далі »»
15 Лютого
12 лютого на ставок села Варварівка прибули три автобуси з шахтарями з Павлограда, Тернівки та Першотравенська. Тут за ініціативи Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України відбулися вже традиційні змагання зі спортивного зимового риболовлі. Читати далі »»
9 Лютого
Як повідомлялося раніше, 4 лютого 2022 року Торецька територіальна організація Укрвуглепрофспілки провела звітний Пленум теркому. На порядку денному було заслухано звіти про проведену роботу відповідними службами теркому. За підсумками роботи Пленуму прийнято відповідні рішення. Читати далі »»
9 Лютого
8 лютого поточного року первинна профспілкова організація Харківського машинобудівного заводу «Світло шахтаря» провела звітну конференцію, на якій було підбито підсумки проведеної роботи у 2021 році. В даній конференції взяло участь 100 членів профспілки. Абсолютною більшістю голосів робота профспілкової організації визнана задовільною, зокрема, по даним напрямкам: Читати далі »»
7 Лютого
В перших числах лютого місяця Торецька територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України провела звітний Пленум теркому після проведення аналогічних заходів у первинних профорганізаціях. Читати далі »»

Архів новин: 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |

RSS