зробити стартовою додати в обране


Профспілка працівників вугільної промисловості України. Вісті з регіонів.

21 Вересня
Відомий павлоградський атлет Олексій Гамаза успішно виступив у Харкові на відкритому турнірі з армрестлінгу "Kharkiv armwrestling open cup". Читати далі »»
14 Вересня
Виповнюється 80 років від дня заснування шахтобудівного монтажного управління №1. За цей час пройдено непростий шлях становлення та розвитку підприємства. Шахтобудівельне монтажне управління буде і надалі відігравати важливу роль в розвитку економіки Держави. Читати далі »»
6 Вересня
Напередодні навчального року тиждень у Карпатах провели 30 дітей з шахтарських родин поранених та полеглих захисників України. Канікули для малечі на базі відпочинку у мальовничому селі Річка Хустівського району Закарпатської області організували за підтримки Благодійного фонду Олександра Пікалова. Читати далі »»
24 Серпня
Західному Донбасу виповнюється 60 років. Історія Західного Донбасу розпочалася в далекому 1963 році з введенням в експлуатацію шахти «Першотравнева».

За ці шість десятиліть було пройдено великий, а часом і тернистий шлях. Але протягом всього цього часу Західний Донбас був і залишається флагманом вугледобувної галузі нашої країни. Читати далі »»
7 Серпня
Згідно наказу генерального директора ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» від 3 липня 2023 року в шахтоуправлінні «Тернівське» почалася атестація робочих місць за умовами праці. Читати далі »»
31 Липня
За сприяння Покровсько- Мирноградської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України 30 липня поточного року 40 дітей членів Профспілки, віком від 9 до 14 років було направлено на оздоровлення в дитячий табір в м. Яремче. Для родин дітей цей відпочинок повністю безкоштовний. Читати далі »»
31 Липня
25 липня в актовій залі «Павлоградвугілля» відбувся IV Пленум Дніпропетровського теркому Профспілки працівників вугільної промисловості України . Розглянуто актуальні питання щодо соціального діалогу між профспілкою та адміністрацією «ДТЕК Енерго» та ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля». Читати далі »»
28 Липня
В умовах повномасштабної війни Росії проти України основним напрямком роботи первинної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Харківського машинобудівного заводу «Світло шахтаря» є соціально-економічна підтримка членів Профспілки. Але, незважаючи на труднощі, в тому числі фінансові, продовжувалась робота з проведення культурно-масових, спортивних та оздоровчих заходів. Читати далі »»
25 Липня
І знову приємна новина від наших закордонних друзів: в Україну прибув черговий гуманітарний вантаж від шахтарських профспілок Великої Британії - іще одна автівка для потреб ЗСУ, а також медикаменти, прикмети першої необхідності тощо. Читати далі »»
20 Липня
За сприяння Покровсько-Мирноградської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України в профкомі шахти «Центральна» ДП «Мирноградвугілля» створено перший «Пункт незламності». Тут члени Профспілки , а також їх родини зможуть у разі відключення електроенергії отримати в холодну пору року гарячий чай та підзарядити мобільні телефони. Читати далі »»

Архів новин: 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |

RSS