зробити стартовою додати в обране


Архів новин

4 Липня
Уряд ухвалив відповідну постанову, яка дозволяє оформляти ID-картки та закордонні паспорти в закордонних підрозділах ДМС. Читати дальше »»
4 Липня
З 01 липня 2022 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 481 гривні до 2 600 гривень. Читати дальше »»
30 Червня
З 1 липня 2022 року відповідно до ст. 7 Закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік» збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 481 гривні до 2 600 гривень. Читати дальше »»
30 Червня
1 липня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, відповідно до якої стати на облік внутрішньо переміщених осіб та почати отримувати виплати можна без паспорта. Читати дальше »»
30 Червня
29 червня, в Києві відбулося засідання Президії ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України у змішаному форматі - онлайн і офлайн. Читати дальше »»
29 Червня
Чи має право працівник на щорічну відпустку за період відпустки без збереження зарплати під час воєнного стану? Читати дальше »»
29 Червня
Затверджено оновлений перелік, на основі якого внутрішньо переміщеним особам здійснюватимуть виплати. Нагадуємо, перелік не є фіксованим – він регулярно актуалізується. Читати дальше »»
28 Червня
Польща та Україна планують нарощувати цьогорічний видобуток вугілля, готуючись до холодних місяців. Читати дальше »»
26 Червня
Вже з 1 липня цього року на українців чекають три важливі зміни. Вони стосуватимуться пенсій, соціальних виплат та комунальних платежів. Читати дальше »»
24 Червня
Законом України від 12.05.2022 № 2253-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників» внесено зміни, зокрема, до Закону України «Про колективні договори і угоди». Читати дальше »»
RSS