зробити стартовою додати в обране


Архів новин

Версія для друку

14 Червня 2024
При Міненерго створено Групу з координації міжнародної допомоги для оперативного відновлення енергосистеми та підготовки до зими
Згідно з наказом Міністра енергетики Германа Галущенка для реагування на надзвичайну ситуацію, що склалася в енергетиці після масованих російських атак на енергетичну інфраструктуру, при Міненерго створено Групу з координації міжнародної допомоги для оперативного відновлення енергосистеми та підготовки до зими.

У роботі Групи беруть участь як українські, так й іноземні експерти.

Під час робочої наради в Міненерго Міністр енергетики України Герман Галущенко проінформував Надзвичайного і Повноважного посла Сполучених Штатів Америки в Україні Бріджит Брінк про стан енергосистеми після російських масованих атак. Учасники зустрічі обговорили питання координації співпраці з міжнародними партнерами, зокрема щодо оперативного відновлення генеруючих потужностей та підготовки енергосистеми до наступного ОЗП.

Пані посол запевнила, що США готові і надалі активно допомагати Україні в ситуації, що склалася в енергетиці, і вже передбачили додаткову фінансову допомогу для енергосектору у зв’язку з поновленням російських атак.

Окремо сторони обговорили питання постачання і закупівель обладнання, необхідного для посилення стійкості енергосистеми, а також можливість залучення експертної допомоги США для підготовки та імплементації рішень, які дозволять децентралізувати генерацію.

Урядовий порптал