зробити стартовою додати в обране


Архів новин

2 Серпня
Міністр енергетики України Герман Галущенко і перший заступник міністра Юрій Власенко провели нараду з керівництвом вуглевидобувних підприємств. Читати дальше »»
2 Серпня
Українці почнуть отримувати електронний рецепт на антибіотики від сьогодні. Така можливість буде доступною в закладах, які підключені до електронної системи охорони здоровʼя (ЕСОЗ). Читати дальше »»
1 Серпня
Підґрунтям для зростання державних допомог є прожитковий мінімум для працездатних осіб. Виплати на дітей пов’язані з прожитковим мінімумом, встановленим для дітей певного віку. Читати дальше »»
1 Серпня
Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-ІХ (із змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 1.07.2022 № 2352-IX,) (далі – Закон) встановлено новий порядок надання працівникам відпустки без збереження заробітної плати. Читати дальше »»
29 Липня
Верховна Рада прийняла урядовий законопроєкт № 7427, який передбачає встановлення мораторію на підвищення тарифів на тепло для населення. Читати дальше »»
29 Липня
У листі до Голови ФПУ Григорія Осового зазначається: «Міжнародна організація праці негайно вступила в контакт з українською владою у зв'язку з повідомленням Федерації профспілок України від 18 липня 2022 року щодо законопроектів «Про правовий режим майна всесоюзних громадських об'єднань (організацій) колишнього СРСР» та «Про мораторій на відчуження майна всесоюзних громадських об'єднань (організацій) колишнього СРСР» та закликала Уряд України забезпечити відкликання цих законопроектів до проведення належних консультацій з ФПУ з метою пошуку взаємоприйнятного рішення. Читати дальше »»
28 Липня
Через військову агресію російської федерації багато українців змушені були змінити місце проживання. Частина – втратили зв’язок з сімейними лікарями через свій від'їзд або від’їзд лікаря. Читати дальше »»
28 Липня
Кабінету Міністрів України від 22 липня 2022 р. № 821 затверджено Порядок проведення моніторингу рівня безпеки об’єктів критичної інфраструктури, який визначає механізм проведення моніторингу та його періодичність. Читати дальше »»
27 Липня
У зв’язку з великою кількістю запитань щодо отримання допомоги та подачі заявок через соціальну платформу єДопомога, надаємо відповіді на найпоширеніші запитання. Читати дальше »»
27 Липня
Верховна Рада України 19 липня 2022 року прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» (законопроєкт № 5371). Читати дальше »»
RSS