зробити стартовою додати в обране


Архів новин

5 Грудня
У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 21 вересня 2022 року № 2620-IX, який було прийнято без узгодження з НТСЕР Григорій Осовий і Анатолій Кінах направили звернення та « План дій» до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля ( матеріали додаються). Читати дальше »»
2 Грудня
Чи можна відмовитися від призначення пенсії в 60 років та призначити її пізніше? Як відстрочка вплине на розмір пенсії? Читати дальше »»
1 Грудня
З 01 грудня 2022 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 600 грн до 2 684 гривень. Читати дальше »»
30 Листопада
Підвищення відбудеться відповідно до ст. 7 Закону "Про Державний бюджет України на 2022 рік". Читати дальше »»
29 Листопада
Фонд соціального страхування України опікується 11 мільйонами працюючих українців, кожен з яких має право на компенсацію втраченого заробітку в разі хвороби, травми, догляду за хворими рідними та в інших страхових випадках. Читати дальше »»
28 Листопада
Пенсійний фонд зможе не лише застосовувати фінансові санкції, передбачені законом, а й накладати адміністративні штрафи. Проєкт Постанови Кабміну «Про внесення змін до Положення про Пенсійний фонд України» предедбачає розширення із 1 січня 2023 року завдань Пенсійного фонду України. Читати дальше »»
25 Листопада
Згідно зі змінами внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 1 липня 2022 року № 2352-IX за працівником, який призваним на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення, не зберігається збереження роботодавцем середнього заробітку. Читати дальше »»
25 Листопада
Попри вимушену евакуацію за кордон, українські працівники не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для застрахованих осіб, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги. Читати дальше »»
25 Листопада
Один із напрямків підготовки держави до опалювального сезону — це імпорт якнайбільшої кількості енергогенеруючих засобів. Лише за 17 листопада, за даними митниці, в Україну завезено 8577 генераторних установок. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Читати дальше »»
23 Листопада
До страхового стажу для обчислення пенсії зараховуються ті періоди, протягом яких людина підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, а за період з дати набрання чинності Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (з 1 січня 2004 року) – щомісяця сплачені страхові внески. Читати дальше »»
RSS