зробити стартовою додати в обране


Архів новин

27 Грудня
26 грудня відбувся Пленум Селидівської територіальної організації Укрвуглепрофспілки, на якому було розглянуте питання щодо викликів сьогодення, які стоять перед вугільної галуззю та завдання профспілкових організацій стосовно забезпечення ефективної роботи підприємств вугільної промисловості. Читати дальше »»
26 Грудня

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і радісна, сповнена добрих надій та сподівань на майбутнє. Дозвольте від щирого серця привітати Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Читати дальше »»
24 Грудня
Напередодні новорічних свят, 20 грудня, Торецький терком Профспілки провів планове засідання Президії, на якій було розглянуто питання «Про підсумки виконання трудового законодавства в 2019 році». Читати дальше »»
23 Грудня
Фонд соціального страхування України повідомляє, що упродовж 11 місяців 2019 року було спрямовано 4,52 млрд гривень на страхові виплати шахтарям, потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань, та членам їх сімей. Порівняно з тим же періодом минулого року, видатки за цим напрямом зросли на 10%. Читати дальше »»
23 Грудня
Відповідно до статті 5 Закону України «Про прожитковий мінімум» Міністерство соціальної політики України повідомляє, що фактичний розмір прожиткового мінімуму у цінах листопада 2019 року у розрахунку на місяць на одну особу становив: Читати дальше »»
23 Грудня
20 грудня 2019 року відбулася звітно-виборна конференція Добропільської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості України. на конференцію були запрошені генеральний директор ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля», керівники виробничих підрозділів, працівники апарату теркому та інші. Читати дальше »»
19 Грудня
В сучасних умовах профспілки України мають об'єднати свої зусилля для недопущення прийняття ліберального трудового законодавства та інших негативних змін у законодавстві, спрямованих на руйнацію системи соціального захисту, соцстраху, а також тих, що загрожують скороченням робочих місць у ході приватизації. Читати дальше »»
18 Грудня
Як повідомлялося раніше, вчора під час зустрічі представників Профспілки працівників вугільної промисловості України з першим заступником Міністра енергетики та захисту довкілля Віталієм Шубіним було ананонсовано про напрацювання Міністерством відповідних документів щодо перерозподілу бюджетних видатків Мінекоенерго для виплати заборгованості по заробітній платі шахтарям,яке має бути затверджене Урядом на засіданні 18 грудня. Читати дальше »»
18 Грудня
Перший заступник Міністра Віталій Шубін та заступник Міністра Станіслав Ковалевський зустрілися з представниками профспілки працівників вугільної промисловості та трудових колективів шахтарів, які сьогодні у Києві мітингували та вимагали не допустити знищення вугільної галузі та забезпечити енергобезпеку країни. Читати дальше »»
17 Грудня
Сьогодні шахтарів з усіх вугільних регіонів України прибули до міста Києва для участі у солідарній акції профспілок,яку проводила ФПУ, її членські організації в умовах лібералізації трудового законодавства та наступу на права профспілок. Читати дальше »»
RSS