зробити стартовою додати в обране


Архів новин

14 Листопада
Під таким заголовком вийшла велика стаття на незалежній міжнародній медіа-платформі openDemocracy. Читати дальше »»
11 Листопада
10 листопада 2022 року у м. Києві за участі керівника Профспілки працівників вугільної промисловості України Андрія Зиміна відбулося засідання Президії ФПУ, на якому ухвалено рішення щодо проведення Ради Федерації професійних спілок України, яке заплановане на 22 грудня ц.р. Читати дальше »»
10 Листопада
На гарячі лінії Мінреінтеграції почастішали звернення громадян, яким відмовляють у видачі довідки внутрішньо переміщеної особи через те, що їхнє місце проживання зареєстроване не на тих територіях, де тривають бойові дії або які знаходяться в тимчасовій окупації. Читати дальше »»
9 Листопада
Оприлюднено Закон України від 18.10.2022 № 2682-ІХ “Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю” Читати дальше »»
9 Листопада
З метою збереження існуючих робочих місць, недопущення зниження рівня соціального захисту працівників та більш активного використання основного інструменту захисту прав працівників в умовах воєнного стану на допомогу членським організаціям ФПУ підготовлено рекомендації Читати дальше »»
8 Листопада
Станом на 7 листопада на пенсійні виплати спрямовано 13,9 млрд грн, в тому числі 3,4 млрд грн – на виплату пенсій через АТ “Укрпошта”, 10,5 млрд грн – через уповноважені банки. Читати дальше »»
7 Листопада
Якщо перевірка встановить, що внутрішньо переміщена особа (ВПО) не проживає за місцем реєстрації, і не з’являться у 10-денний термін після перевірки для підтвердження своєї присутності, то втратить право на відповідні виплати. Читати дальше »»
7 Листопада
Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів в порядку контролю заслухав інформацію центральних органів виконавчої влади щодо стану готовності системи виплати громадянам житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг в зимовий період. Читати дальше »»
7 Листопада
3 листопада п. р. в первинній профспілковій організації «Шахта Надія» відбулася чергова звітно-виборна конференція. Головою профспілкової організації на наступний термін переобрано Віхотя Руслана Генуефовича. Читати дальше »»
4 Листопада
Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) напрацював пропозиції щодо проекту Закону України «Про працю», що був поданий Міністерством економіки України на громадське обговорення і який передбачає значну лібералізацію сфери зайнятості і трудових відносин. Читати дальше »»
RSS