зробити стартовою додати в обране


Архів новин

30 Грудня

Шановні працівники та ветерани вугільної галузі!

Вітаю Вас і Ваші родини з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Як завжди, з Новим роком ми пов'язуємо наші надії на краще майбутнє.

Рік, що минає, був для кожного з нас складним випробуванням. Події, що відбуваються в нашій країні у зв’язку із пандемією, змусили кожного з нас згадати найголовніші людські цінності: милосердя, доброту, вдячність, відповідальність, терпимість, довіру, прощення.

Складним він був і для працівників вугільної промисловості. Постійне недофінансування галузі, затримки з виплатою заробітної плати.

Хотілося б залишити в році, що минає всі невдачі та негаразди, прикрощі і розчарування. Ми пережили важкий рік.

Шановні колеги! Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров'я, миру, благополуччя, родинного затишку, добробуту. Нехай в новому році Вам щастить, здійсняться Ваші мрії, а світле свято Різдва Христового осяє серця вірою і любов'ю.
З повагою, голова Профспілки Віктор Турманов Читати дальше »»
30 Грудня
У Державній службі зайнятості наголосили, що під час пандемії надзвичайно поширеними стали питання про зміни істотних умов праці. Рішення про зміну істотних умов праці може призвести до невдоволення працівників і навіть звільнення. Знання основних прав і гарантій може зробити цей процес менш конфліктним.  Читати дальше »»
30 Грудня
У разі підтвердженого діагнозу COVID-19 або потреби в оплачуваній за кошти Фонду соціального страхування України самоізоляції під меднаглядом, відповідні лікарняні листки не потребують погодження із заввідділення або ЛКК для їх продовження на термін понад 10 днів. Читати дальше »»
30 Грудня
28 грудня на засіданні Уряду було схвалено Постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 р. № 483», якою, зокрема, було подовжено строк дії Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії (ПСО). Читати дальше »»
30 Грудня
В профспілкової організації ПАТ «Харківський машинобудівний завод« Світло шахтаря» змінили підхід до проведення новорічних заходів і зробили так, щоб дітвора запам'ятала це свято. Читати дальше »»
29 Грудня
З 1 січня 2021 року набувають чинності зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Податкового кодексу України, якими запроваджується подання щокварталу (замість щомісячної) єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб. Читати дальше »»
29 Грудня
23 грудня ц.р. Апеляційний суд задовільнив в повному обсязі апеляційні скарги Федерації профспілок України та ПрАТ «Укрпрофоздоровниця»! Арешт знято з понад 16 об’єктів, що належать профспілкам ( а це і Будинок профспілок, і Жовтневий палац, готелі та санаторії). Читати дальше »»
28 Грудня
Державна казначейська служба України інформує поо те, що з 01.01.2021 року будуть запроваджені нові рахунки для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів та зарахування коштів ЄСВ. Читати дальше »»
24 Грудня
Під тиском Профспілки адміністрація «ДТЕК Енерго» і ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» все-таки пішла на деякі поступки в питанні підвищення шахтарських заробітків: з 1 січня по 31 березня 2021 року введено стимулюючий коефіцієнт на премію за виконання планових завдань для працівників допоміжних ділянок шахтоуправлінь та філій ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля». Читати дальше »»
23 Грудня
Не завжди на підприємствах із небезпечним виробництвом дотримуються основних вимог щодо безпечних умов праці. У таких ситуаціях найчастіше й трапляються нещасні випадки на виробництві. Як наслідок, працівник отримує травму, і виникає необхідність отримати компенсацію. Читати дальше »»
RSS