зробити стартовою додати в обране


Архів новин

21 Грудня
20 грудня 2022 року за участі керівника Профспілки працівників вугільної промисловості України Андрія Зиміна відбулося засідання Президії ФПУ. На порядку денному було розглянуто питання проведення п’ятого засідання Ради ФПУ, заплановане на 22 грудня ц.р., а також низку інших актуальних питань профспілкового руху. Читати дальше »»
21 Грудня
Профспілка працівників вугільної промисловості України ініціює відтермінування набрання чинності Закону України Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон № 2620), який вступає в дію з 01.01.2023 року. Читати дальше »»
20 Грудня
Пункт 90 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” передбачає, що громадянин, якому оформлено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів з моменту виникнення обставин, які впливають на призначення субсидії, поінформувати про це орган Пенсійного фонду України. Читати дальше »»
19 Грудня
11.12.2022 набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню)» від 16.11.2022 № 2759-IX (далі — Закон № 2759). Читати дальше »»
16 Грудня
За дорученням Президії ЦК Профспілка голова Профспілки Андрій Зимін направив звернення до Міністра соціальної політики України Оксани Жолнович щодо повернення права на пенсію за віком на пільгових умовах підземним працівникам, яким воно було безпідставно скасовано у 2016 році шляхом реформування Списків №1 та №2. Читати дальше »»
15 Грудня
Заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко прокоментував найбільш актуальні питання щодо надання населенню житлових субсидій в умовах воєнного стану та підкреслив, що в цьому опалювальному періоді відбулися певні зміни в системі адміністрування. Читати дальше »»
15 Грудня
Документи в електронному вигляді – це не лише додаткові можливості для людини, а й вимога часу. Читати дальше »»
14 Грудня
За дорученням Президії ЦК Профспілка голова Профспілки Андрій Зимін направив звернення до Міністра соціальної політики України Оксани Жолнович щодо прискорення розробки та подання до Кабінету Міністрів України законопроекту з врегулювання питання щодо справедливого порядку обчислення страхового стажу та заробітку для визначення права на призначення (перерахунку) пенсій та інших страхових виплат за періоди, за які з вини роботодавця не було сплачено єдиний внесок. Читати дальше »»
14 Грудня
Фонд соціального страхування України гарантує страховий захист для всіх українських працівників. Навіть якщо ви захворіли у свій перший робочий день, ФССУ оплатить допомогу за лікарняним у повному обсязі. Читати дальше »»
14 Грудня
Кабінет Міністрів продовжив на один місяць дію відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації, наданих раніше військовозобов’язаним рішеннями Міністерства економіки. Читати дальше »»
RSS