зробити стартовою додати в обране


Архів новин

31 Грудня
Напередодні зимових свят профком Харківського машинобудівного заводу «Світло шахтаря» приділив особливу увагу дітям. Солодкі подарунки та новорічна вистава з розважальною програмою створили неповторну атмосферу радості та веселощів. А проведений конкурс дитячого малюнка та аплікації на тему: «Новорічні пригоди світшахтарівського сніговика» показав, наскільки наші діти є неповторними та творчими. Читати дальше »»
30 Грудня
Компенсацій витрат від ФССУ на медико-соціальні послуги для потерпілих здійснюється у наступному місяці за попередній Читати дальше »»
30 Грудня
Щоб успішно інтегруватися у суспільстві, люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту та забезпечення нормальних умов життя. В Україні такі особи наділені усією повнотою прав і свобод, які закріплені, зокрема, в Конституції України та Законі України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні». Читати дальше »»
29 Грудня
28 грудня зареєстровано розпорядження Кабінету Міністрів України №1733-р." Про виділення коштів з резевного фонду державного бюджету" Читати дальше »»
29 Грудня
МОЗ наприкінці 2021 року затвердив декілька змін в Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров'я та Порядку видачі (формування) листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності. Читати дальше »»
28 Грудня
За ініціативи Профспілки працівників вугільної промисловості України сьогодні, 28 грудня, в режимі відео конференції під головування Першого заступника Міністра енергетики Юрія Власенка відбулася нарада керівників державних вугледобувних підприємств за участі представників Укрвуглепрофспілки. Головне питання даної наради – це виплата заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств та погашення боргів з неї до кінця поточного року. Читати дальше »»
24 Грудня
Шановні працівники та ветерани вугільної галузі!

Щиросердечно вітаю Вас з наступаючим Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Нехай рік, в який ми вступаємо, приходить до нас під знаком миру і добра, любові і поваги до ближнього та буде роком добрих справ, багатим на нові здобутки і приємні події.

Бажаю всім міцного здоров'я, віри в краще майбутнє.

Нехай здійснюються Ваші життєві плани та мрії, нехай рік прийдешній подарує нам найдорожче, найцінніше-любов і тепло наших сердець, увагу і турботу наших близьких, добробут та злагоду у родинах.

Нехай світла Різдвяна зірка осяє Ваш шлях, колядки наповнять Вашу оселю радістю та принесуть мир і щастя.

Бажаю, щоб Боже благословення було з вами в усіх добрих справах і починаннях.
З повагою, голова Профспілки Андрій ЗИМІН Читати дальше »»
23 Грудня
Трапляється, що ім’я в е-лікарняному несуттєво відрізняється від паспортних даних – пропущена буква у прізвищі, відсутній апостроф тощо. Це означає, що була допущена помилка при укладенні декларації із сімейним лікарем – дані з декларації вносяться до реєстру пацієнтів та використовуються при створенні медичних висновків, на підставі яких формуються е-лікарняні. Читати дальше »»
22 Грудня
Від імені Профспілки працівників вугільної промисловості України у зв’язку з невиплатою заробітної плати та погашення наявних боргів працівникам державних вугледобувних підприємств голова Укрвуглепрофспілки Андрій Зимін направив відповідне звернення до Президента України Володимира Зеленського (звернення додається). Читати дальше »»
22 Грудня
Враховуючи зростання заборгованості з виплати заробітної плати, Голова СПО об’єднань профспілок Григорій Осовий 15 грудня ц.р. на засіданні Уряду запропонував Прем’єр-міністру України Д. Шмигалю заслухати на засіданні КМУ Звіт про результати роботи Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати. Читати дальше »»
RSS