зробити стартовою додати в обране


Архів новин

26 Жовтня
Уряд активізує механізм залучення безробітних до “Армії відновлення” країни через їх участь у суспільно корисних роботах. Впровадження цього механізму в регіонах обговорювали під час наради Першого віцепрем’єр-міністра - міністра економіки України Юлії Свириденко з головами обласних та Київської міської військових адміністрації. Читати дальше »»
25 Жовтня
Відповідно до Закону, з 1 січня 2023 року уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку буде Пенсійний фонд України. Читати дальше »»
25 Жовтня
Керівник Профспілки працівників вугільної промисловості України Андрій Зимін направив звернення до Міністра енергетики України Германа Галущенка стосовно невідкладного вирішення проблемних питань вугледобувних підприємств. Читати дальше »»
24 Жовтня
19.10.2022 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулося засідання круглого столу по обговоренню пропозиції до проекту Закону України «Про працю», поданий Міністерством економіки України. Читати дальше »»
24 Жовтня
В усіх управліннях соціального захисту населення відтепер можна оформити допомогу ВПО та довідку для перетину кордону людям з інвалідністю з документами у Дії. Тож не обов’язково мати з собою фізичні документи чи їх копії. Достатньо поділитись необхідними документами у кілька кліків через Дію. Читати дальше »»
24 Жовтня
Мінекономіки поінформувало ФПУ про розгляд звернення Федерації професійних спілок України від 05.10.2022 №06/01-16/499 щодо застосування статті 16 Закону України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану” в частині здійснення Держпраці позапланових заходів державного нагляду (контролю) у сфері охорони праці. Читати дальше »»
21 Жовтня
Телефонна «гаряча лінія» у Міністерстві юстиції України за участю посадових осіб Департаменту державної реєстрації відповідно до Графіка проведення телефонної «гарячої лінії» у Міністерстві юстиції України на друге півріччя 2022 року, затвердженого наказом Мін’юсту від 08.06.2022 № 1164/7.

Час роботи телефонної «гарячої лінії» – з 15:30 до 16:30 за номером телефону: (044) 271 17 86. Читати дальше »»
21 Жовтня
Міністерство економіки України поінформувало Спільний представницький орган репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні про розгляд листа СПО об’єднань профспілок від 13.09.2022 щодо прискорення прийняття проекту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (далі - проект акта) щодо підвищення з 1 жовтня 2022 р. посадових окладів (тарифних ставок) працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери. Читати дальше »»
20 Жовтня
Формальні неточності у документах, за загальним правилом, не можуть бути підставою для органів пенсійного фонду щодо обмеження особи у реалізації конституційного права на соціальний захист. Читати дальше »»
19 Жовтня
У зв’язку із спадом економічної активності та зупинкою підприємств внаслідок воєнної агресії російської федерації, Фондом соціального страхування України недоотримано понад 5 мільярдів гривень надходжень від єдиного внеску, що стало причиною виникнення заборгованості з виплати лікарняних та декретних допомог застрахованим громадянам, яка станом на 01.10.2022 склала 2,9 мільярда гривень. Читати дальше »»
RSS