зробити стартовою додати в обране


Архів новин

7 Грудня
Станом на 5 грудня 2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних( бойових) дій , або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні0, входять 9 областей.

Читати дальше »»
6 Грудня
НКРЕКП наказала обленерго враховувати відключення, коли вони автоматично нараховують оплату за електроенергію споживачам, які не передали показники лічильника. Читати дальше »»
6 Грудня
Електронний лікарняний має статус «закритий» з дня свого створення і змінює його на «готово до сплати» у день видачі – тобто через сім днів після дати закриття для лікарняних по тимчасовій непрацездатності і через сім днів після дати відкриття – для лікарняних по вагітності та пологах. Читати дальше »»
5 Грудня
У зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 21 вересня 2022 року № 2620-IX, який було прийнято без узгодження з НТСЕР Григорій Осовий і Анатолій Кінах направили звернення та « План дій» до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля ( матеріали додаються). Читати дальше »»
2 Грудня
Чи можна відмовитися від призначення пенсії в 60 років та призначити її пізніше? Як відстрочка вплине на розмір пенсії? Читати дальше »»
1 Грудня
З 01 грудня 2022 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 600 грн до 2 684 гривень. Читати дальше »»
30 Листопада
Підвищення відбудеться відповідно до ст. 7 Закону "Про Державний бюджет України на 2022 рік". Читати дальше »»
29 Листопада
Фонд соціального страхування України опікується 11 мільйонами працюючих українців, кожен з яких має право на компенсацію втраченого заробітку в разі хвороби, травми, догляду за хворими рідними та в інших страхових випадках. Читати дальше »»
28 Листопада
Пенсійний фонд зможе не лише застосовувати фінансові санкції, передбачені законом, а й накладати адміністративні штрафи. Проєкт Постанови Кабміну «Про внесення змін до Положення про Пенсійний фонд України» предедбачає розширення із 1 січня 2023 року завдань Пенсійного фонду України. Читати дальше »»
25 Листопада
Згідно зі змінами внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 1 липня 2022 року № 2352-IX за працівником, який призваним на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення, не зберігається збереження роботодавцем середнього заробітку. Читати дальше »»
RSS