зробити стартовою додати в обране


Архів новин

18 Грудня
Американская компания Energy & Resources Xcoal договорилась с Китаем о поставках твердого коксующегося угля. Об этом сказано в сообщении холдинга. Читати дальше »»
18 Грудня
Сегодня государственное предприятие «Антрацит» отчиталось о досрочном выполнении годового плана по добыче угля. Об этом «Ирта-FAX» сообщает пресс-служба предприятия. Читати дальше »»
17 Грудня
Колектив шахти «Жовтневий рудник» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія» 17 жовтня виконав річну виробничу програму з видобутку твердого палива. З початку року видобувні колективи шахти видали «на-гора» більш ніж 170 тис. тонн вугілля, з яких майже 10 тис. тонн – понадпланово. Читати дальше »»
17 Грудня
Крупнейший производитель кокса в Китае - Ассоциация коксовой промышленности Шаньси (SXCIA) - 4 декабря подняла базовую цену кокса до 1750 юаней/т (около $256/т, включая НДС 17%) для поставок в декабре. Это на 2,9% выше цен в ноябре. Читати дальше »»
17 Грудня
В Донецкой области добыча рядового угля в январе-ноябре 2009 года уменьшилась на 5% по сравнению с аналогичным периодом 2008 года и составила 29,8 млн. т. Об этом сообщает Главное управление статистики в Донецкой области. Читати дальше »»
16 Грудня
15 грудня колектив видобувної дільниці №2 (начальник Кияніцин Андрій Олександрович, бригадир Юрченко Ігор Григорович) шахти №81 «Київська» (директор Джулай Василь Васильович) ДП «Ровенькиантрацит» звітував про виконання другого річного завдання. Гірники дільниці №2 з початку 2009 року дали країні 350,2 тис. тонн антрацита з лави 22 східного пласту Н11. Читати дальше »»
16 Грудня
На шахтах державного підприємства «Добропіллявугілля» введені в експлуатацію три очисних вибої. Про це під час круглого столу з реформування вугільної галузі, що відбувся у Верховній Раді України, повідомив технічний директор підприємства Олександр Галанін. Він зазначив, що за рахунок реалізації антикризових заходів підприємству вдалося зберегти 100 млн. грн. Ще 150 млн. грн. «Добропіллявугілля» отримало від реалізації вугільної продукції. Всі ці кошти були спрямовані на технічну модернізацію, зокрема на запуск трьох нових очисних вибоїв та трьох нових лав. Читати дальше »»
16 Грудня
Добыча рядового угля составила в области за ноябрь 2,8 млн. тонн, за 11 месяцев – 29,8 млн. тонн. Об этом сообщает Главное управление статистики в Донецкой области. Читати дальше »»
16 Грудня
За 11 месяцев 2009 г. на отечественные коксохимические заводы поступило на переработку 23,4 млн. т коксующегося угля в смешанном виде. Об этом говорится в пресс-релизе Министерства промышленной политики Украины. Читати дальше »»
15 Грудня
Черговий колектив гірників звітував про виконання річної виробничої програми з видобутку вугілля. Гірники шахти ім. М. В. Фрунзе (директор Шатохін Володимир Павлович) ДП «Ровенькиантрацит» 12 грудня достроково виконали план видобутку твердого палива на 2009 рік. Читати дальше »»
RSS