зробити стартовою додати в обране


Архів новин

4 Грудня
Верховна Рада України 22 листопада 2023 року ухвалила в цілому як закон законопроект 8313 щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань, ініціатором якого виступила голова «соціального» Комітету ВР Г.Третьякова. Читати дальше »»
4 Грудня
Федерація профспілок України звернулась до Мінсоцполітики щодо необхідності внесення змін до відповідних нормативних актів та забезпечення належного соціального захисту застрахованих осіб, призваних на військову службу під час мобілізації. Читати дальше »»
1 Грудня
На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України користувачі можуть знайти та скористатись значною кількістю послуг, які надаються online. Читати дальше »»
30 Листопада
30 листопада відбулося засідання Президії ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України, на якому було розглянуто питання « Про ситуацію у вугільній галузі України та подальші шляхи вирішення нагальних проблем діяльності вугільних підприємств». Читати дальше »»
30 Листопада
Голова Федерації професійних спілок України Григорій Осовий направив листа до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з проханням звернутися до Конституційного Суду України з поданням про відповідність Конституції України окремих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань» (по тексту - Закон № 3494), прийнятий Верховною Радою України 22 листопада 2023 року. Читати дальше »»
29 Листопада
Вранці 28 листопада російські війська вдарили з авіації по шахті у Торецьку Донецької області. Читати дальше »»
29 Листопада
27 листопада ц.р. у Києві у Будинку профспілок за участі голови Профспілки працівників вугільної промисловості України Андрія Зиміна відбулося засідання Гуманітарного Штабу ФПУ, який діє постійно із самого початку повномасштабної війни рф проти України. Читати дальше »»
27 Листопада
Одержувачі субсидій можуть отримати додаткову підтримку для придбання дров. Що для цього потрібно зробити повідомили у Пенсійному фонді україни. Читати дальше »»
27 Листопада
Допомога на проживання для ВПО – один з найбільш важливих інструментів для підтримки внутрішньо переміщених осіб. Тому Мінсоцполітики працює над удосконаленням механізму її призначення, забезпеченням дієвої підтримки і допомоги для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах, а також сприянням їх інтеграції у нових громадах: Читати дальше »»
23 Листопада
У зв'язку з чисельними зверненнями, які надходять до ЦК Профспілки від трудових колективів державних вугледобувних підприємств стосовно зарахування до страхового стажу періоду роботи, за який з вини роботодавця, свого часу, не було сплачено єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування головою Профспілки Андрієм Зиміним було направлено звернення до відповідних Міністерств і відомств. Читати дальше »»
RSS