5 липня 2024 року Покровсько-Мирноградська територіальна організація Укрвуглепрофспілки відправила групу молоді від 15 років до Польщі на 14 денний відпочинок. Читати дальше »»
На черговому засіданні Президії Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України під головуванням Степана Яреми розглядалося питання підготовки шахт до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 р.р. Участь у нараді взяв т.в.о. генерального директора ДП “Львіввугілля” Вадим Крась. Читати дальше »»
У зв’язку з критичною ситуацією,що склалася на ДП "Львівугілля" з виплатою заробітної плати працівникам трудовий колектив підприємства направив звернення до Президента України, як до гаранта Конституції України. Читати дальше »»
Виконуючий обов'язки голови Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Степан Ярема направив звернення до Федерації профспілок України з приводу ситуації, яка склалася на ДП « Львіввугілля» у зв’язку з наявними боргами по заробітній платі. Читати дальше »»
Покровсько - Мирноградська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України організувала безкоштовний відпочинок для дітей членів Профспілки в Київський області. Читати дальше »»
За ініціативи Сергія Юнака, голови Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України, був укладений договір з Дніпропетровським обласним спеціалізованим реабілітаційним центром «Солоний лиман» щодо реабілітації шахтарів, демобілізованих з фронту. Читати дальше »»
За дорученням трудового колективу ДП «Львіввугілля» Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України направила звернення до Прем’єр-міністра України, Міністра енергетики України, народних депутатів України, а також очільника Львівської ОВА щодо кризової ситуації на ДП « Львіввугілля». Читати дальше »»
У Тернівці триває футбольний турнір на підтримку ЗСУ. 20 травня завершився другий етап. За місяць шахтарі зібрали понад 40 тис. грн – цього вистачить на два інтернет-термінали Starlink для українських захисників. Попереду найзапекліші фінальні матчі між переможцями двох шахт – Тернівської та Західно-Донбаської. Читати дальше »»