зробити стартовою додати в обране


Архів новин

Версія для друку

11 Жовтня 2021
НКРЕКП перевірить генеруючі підприємства з низьким запасом вугілля
До виробників електроенергії і тепла посилили вимоги до мінімальних запасів вугілля на складах

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, перевірить генеруючі підприємства, які провалили плани із накопичення вугілля. Про це під час години запитань до уряду сказав міністр енергетики Герман Галущенко, повідомляє "Українська енергетика".

"Ми розробили зміни до правил постачання електричної енергії, якими посилили вимоги до мінімальних запасів вугілля на складах ТЕЦ і ТЕС, а також контроль за їх дотриманням. Серед причин недостатніх на сьогодні обсягів вугілля є систематичне невиконання генеруючими підприємствами планових обсягів його постачання та накопичення. НКРЕКП рекомендовано перевірити виробників, які мають критично низькі запаси на дотримання ними ліцензійних умов", - додав Галущенко.

За його словами, планові обсяги видобутку вугілля протягом опалювального сезону становитимуть 9 млн тонн, а обсяг імпорту - близько 4 млн тонн. Водночас міністр відзначив, що ціна на вугілля на зовнішніх ринках уже сягнула 300 дол. та тонну.

Галущенко нагадав, що атомна генерація взимку працюватиме 14-ма блоками. Це зменшує потребу на вугілля на близько 3,5 млн тонн.

Українська енергетика