зробити стартовою додати в обране


Архів новин

Версія для друку

4 Грудня 2017
ПРЕЗИДІЯ ЛЬВІСЬКОГО ТЕРКОМУ УКРВУГЛЕПРОФСПІЛКИ : ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗІЗ В ПРІОРІТЕТІ
29 листопада відбулося засідання президії Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України. На якій було розглянуто ряд нагальних питань вугільних підприємств.

В роботі Президії взяли участь т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, директори шахт.

Відкриваючи засідання Голова Львівської терорганізації Профспілки вугільників Олег Турчин зазначив, що надалі для профспілки основними залишаються питання забезпечення засобами індивідуального та колективного захисту шахтарів та створення безпечних умов праці.

Після детального обговорення цього питання, в зв’язку з відсутністю державних коштів на ЗІЗ та ЗКЗ, Президія прийняла рішення звернутись у вищі владні структури про надання таких коштів.

Розкриваючи питання оздоровлення працівників та їх сімей головних бухгалтер ЛТОППВП Лідія Коваленко розповіла, що організаційні ланки Профспілки всіх рівнів приділяють оздоровчій роботі достатню увагу і кошти, які витрачаються на цей напрям – теж суттєві, зокрема, цьогоріч. Оздоровлення реалізується різних формах – сімейний відпочинок на морі, озері, поїздки вихідного дня, спортивні змагання тощо. І проводилося все за рахунок профспілкових коштів, оскільки державне підприємство коштів немає, наголосила головний бухгалтер.

По матеріалам сайту Львівської територіальної організації.