зробити стартовою додати в обране


Архів новин

Версія для друку

14 Вересня 2023
Збільшення видобутку вугілля важливе для проходження опалювального сезону – Герман Галущенко
Міністр енергетики України Герман Галущенко взяв участь у роботі VI з’їзду Профспілки працівників вугільної промисловості. Очільник Міненерго звернувся до учасників з вітальним словом, віддавши шану шахтарям, які загинули у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Також Герман Галущенко подякував шахтарям за вагомий внесок у забезпечення сталої роботи паливно-енергетичного комплексу України в умовах воєнного стану.

«Ми готуємся до складної зими. Адже ворог планує продовжувати обстріли наших енергооб’єктів. На жаль, ми мали цей досвід минулої зими і знаємо, наскільки це складне випробування. Тому праця кожного з вас дуже важлива – тих, хто на власних плечах тримає видобуток і постачання вугілля. Нам потрібно збільшувати видобуток, щоб забезпечити потреби теплової генерації і балансувати систему. Ми впоралися минулої зими, і я впевнений, що впораємося і цього разу», - додав міністр.

Герман Галущенко представив учасникам з’їзду новопризначеного заступника міністра енергетики України Олександра Хейла, який згідно з розподілом обов’язків координує роботу вугільної галузі та опікуватиметься відповідними проблемними питаннями шахтарів.

Під час з'їзду також обговорювалися проблемні питання роботи вугільних підприємств та подальші шляхи їх вирішення.

За матеріалами МІненерго