зробити стартовою додати в обране


Архів новин

Версія для друку

23 Серпня 2023
ВІТАННЯ


Шановні колеги !

Від щирого серця вітаю вас та ваші родини із величними національними святами - Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

Синьожовтий стяг- державний прапор України, один із головних символів України, по праву є гордістю українського народу, що уособлює незламність нашої країни.


День Незалежності – це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за її державність, це шана загиблим українським воїнам і добровольцям, які ціною власного життя захищали територіальну цілісність, державність та суверенітет нашої держави.

Усі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують українській дух, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності.

Бажаю всім злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної та могутньої України. Миру і процвітання нашій Державі!

З повагою,
голова Профспілки Андрій ЗИМІН