зробити стартовою додати в обране


Архів новин

Версія для друку

30 Червня 2023
Знання з питань охорони праці: 150 технічних інспекторів праці та представників профспілок пройшли семінар-навчання з 19 по 30 червня 2023 року
Відповідно до Плану роботи ФПУ на І півріччя 2023 року, затвердженого Постановою Президії ФПУ від 06.02.2023 № П-15/1г, у період з 19 по 30 червня 2023 року проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці 150–ти технічних інспекторів праці та інших представників профспілок з питань охорони праці членських організацій ФПУ.

19 червня 2023 року відбулося відкриття семінар-навчання, на якому з вітальними та напутніми словами виступили заступники Голови ФПУ Драп’ятий Є.М. та Андреєв В.М., головний редактор Журналу «Охорона праці» Матвійчук Д.М., в. о. ректора Академії праці, соціальних відносин і туризму Сухомлин В.Б., керівник департаменту охорони праці Андрієвський Ю.З.

Відповідне навчання проводилося протягом двох тижнів (40 академічних години) в режимі онлайн на інтернет-платформі Zoom та дистанційно.

Відповідальним організатором проведення цього заходу є Федерація профспілок України у співпраці з Академією праці, соціальних відносин і туризму, яка, в свою чергу, забезпечила проведення відповідного навчання.

Лекції проводились як фахівцями Федерації профспілок України так й представниками Академії праці, соціальних відносин і туризму, Державного ВНЗ «Національний гірничий університет», Національного університету цивільного захисту України, Національного університету біоресурсів і природо користування України,Міжнародного інституту менеджменту, профспілкових організацій.

Дистанційна форма навчання відбувалася за курсом, який розміщено на сайті Журналу «Охорона праці» на платформі онлайн КАБІНЕТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ. Цей курс містить відеозаписи лекцій, презентації до лекцій, нормативно-правові акти з активними посиланнями на веб-ресурси, додаткові матеріали та завдання. Всі теми (модулі) слухачі мали змогу вивчати в зручний для них час. Приємним бонусом є той факт, що доступ до Кабінету у слухачів буде до кінця липня!

Крім того, саме фахівцями Журналу організована технічна підтримка даного навчання, що було однією із важливіших та складніших складових цього процесу.

Для забезпечення ефективного спілкування, миттєвого реагування на запити слухачів та вирішення проблемних питань був створений Telegram-КАНАЛ та Telegram-ЧАТ курсу, який буде діяти й надалі.

Як результат, всі слухачі успішно здали тестування та перевірку знань з питань охорони праці.

Слід відмітити, що до складу комісії з перевірки знань входили представники ФПУ, Академії та Державної служби України з питань праці, а саме Харчук Л.В., начальник відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці.

30 червня 2023 року після закінчення засідання комісії з перевірки знань, яке проходило онлайн, слухачі одностайно висловили вдячність організаторам, захоплення проведеним навчанням та підібраним матеріалом.

За матеріалами Федерації профспілок України