зробити стартовою додати в обране


Архів новин

Версія для друку

8 Червня 2023
СПАСИБІ ВАМ, БРИТАНСЬКІ ДРУЗІ!
З початку бойових дій проти російських агресорів ми постійно відчуваємо міжнародну підтримку всього цивілізованого світу. Не залишаються осторонь і зарубіжні профспілки.

Ми вже повідомляли про допомогу, яку за закликом Дніпропетровського теркому Профспілки вугільників надають нашим захисникам профспілки Великої Британії.І ось ще одна знакова подія: представники профспілок Уельса передали для потреб ЗСУ ще одну автівку – вже сьому за рахунком.

Як підкреслив голова Дніпропетровського теркому Профспілки працівників вугільної промисловості України Сергій Юнак, у цей складний для України час ми постійно відчуваємо як моральну, так і матеріальну підтримку наших британських друзів, зокрема профспілок та жителів Уельса. Серед постійних та надійних друзів Дніпропетровської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості – Президент Національної профспілки шахтарів Великої Британії Ніккі Вілсон, Генеральний секретар цієї організації Кріс Кітчен, керівник шахтарської профспілки Уельса Томас Вейн, депутат парламенту Уельса (до речі виходець з України) Міккі Антонів та інші.

Висловлюємо британським друзям велику вдячність за підтримку України та допомогу нашим Збройним Силам!

За матервіалами Дніпропетровського теркому Профспілки