зробити стартовою додати в обране


Архів новин

Версія для друку

5 Травня 2023
ВРЕГУЛЬОВАНО ПИТАННЯ ВИДАНІ ПЕНСІЙНИХ ПОСВІДЧЕНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ
Кабінетом Міністрів України 7 квітня 2023 р. прийнято постанову №325, якою внесено зміни до постанови від 05.11.2014р. №637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» стосовно призупинення на період воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення або скасування дії абзацу третього пункту 1 зазначеної постанови, яким передбачено видачу для одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, платіжних карток, які одночасно є пенсійними посвідченнями.

Оскільки в умовах особливого періоду виникли проблеми з виготовленням платіжних карток, було вирішено, що тимчасово, на період воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення або скасування для підтвердження факту призначення пенсії вимушено переміщеним особам органами Пенсійного фонду України видаються пенсійні посвідчення відповідно до порядку, визначеного правлінням Пенсійного фонду України, у паперовій формі.

Порядок оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії затверджено постановою правління Пенсійного фонду України 03.11.2017 № 26-1.

За матеріалами ФПУ