зробити стартовою додати в обране


Архів новин

Версія для друку

21 Квітня 2023
ПРЕЗИДІЯ ФПУ РОЗГЛЯНУЛА ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ФІНАНСОВОЇ РОБОТИ
Президія ФПУ на своєму засіданні 20 квітня 2023 року, яке відбулось під головуванням Голови ФПУ Григорія Осового, заслухала інформацію про підсумки перевірки Контрольно-ревізійною комісією фінансово-господарської діяльності ФПУ.


Доповідачем з цього питання виступив голова КРК Віталій Бабич.

Розглянула проект постанови Ради ФПУ «Про затвердження Звіту про виконання бюджету Федерації профспілок України за 2022 рік» та про Бюджет ФПУ на 2023 рік, доповідачем виступив Степан Кривов’язий, голова Постійної комісії Ради ФПУ з питань фінансово-бюджетної роботи у профспілках.

Президія ФПУ внесла зміни до постанови Президії ФПУ, яке стосується організації діяльності ПрАТ «Укрпрофтур». З презентацією щодо прийнятого Закону України від 23.02.2023 № 2937 «Про колективні угоди та договори» виступив заступник голови ФПУ Олександр Шубін.

Члени Президії ознайомилися матеріалами щодо результатів роботи членських організацій ФПУ з питань охорони праці у 2022 році, інформаційними записками про фінансову допомогу спілчанам, які постраждали внаслідок воєнної агресії росії у 2022 році та критерії її надання з Фонду солідарності ФПУ у 2023 році в межах встановленої Бюджетом ФПУ суми коштів, про вступну кампанію до Академії праці, соціальних відносин і туризму на 2023/2024 начальний рік, про відзначення Дня охорони праці у 2023 році тощо.

За матеріалами ФПУ.