зробити стартовою додати в обране


Додаток 2
до постанови
ІІ Пленуму ЦК Профспілки
від 04.07.2019 р. П № ІІ-5

ПОЛОЖЕННЯ
про нагрудний знак Профспілки працівників вугільної промисловості України «Почесна відзнака»

1. Нагрудний знак Профспілки працівників вугільної промисловості України «Почесна відзнака» є вищою нагородою Центрального комітету Профспілки і заснований для заохочення профспілкових активістів, членів Профспілки, які беруть активну участь в діяльності відповідних профспілкових організацій, працівників профспілкових органів, а також інших осіб установ, підприємств і організацій, які активно сприяють Профспілці у здійсненні її функцій.

2. Нагородження здійснюється за конкретні досягнення у вирішенні програмних і статутних завдань Профспілки, іншій громадсько-корисній діяльності з урахуванням особливих заслуг працівника і, як правило, за умови роботи у Профспілці не менше 5 років, а також попереднього нагородження Почесною грамотою ЦК Профспілки.

3. Постанову про нагородження нагрудним знаком приймає Президія Центрального комітету Профспілки за поданням профспілкових комітетів територіальних і первинних організацій. Подання про відзначення подаються до ЦК Профспілки не пізніше як за 1 місяць до прийняття рішення.

4. Голова Профспілки може виступати з ініціативою щодо нагородження нагрудним знаком Профспілки «Почесна відзнака» керівників територіальних і первинних організацій Профспілки та працівників апарату ЦК Профспілки.

5. Особам, нагородженим знаком «Почесна відзнака», видається грошове заохочення в розмірі не менше 300 гривень за рахунок коштів профспілкової організації, яка ініціювала нагородження. Також організації мають право заохочувати нагороджених додатковими пільгами.

6. Повторне нагородження знаком не здійснюється.

7. До нагрудного знака «Почесна відзнака» видається диплом.

8. Нагрудний знак «Почесна відзнака» носять на правому боці грудей.

Скачати Подання про нагородження ...