зробити стартовою додати в обране


Додаток 1
до постанови
ІІ Пленуму ЦК Профспілки
від 04.07.2019 р. П № ІІ-5

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України

1. Почесна грамота ЦК Профспілки призначена для нагородження профспілкових активістів, працівників профспілкових органів, членів Профспілки, державних і громадських діячів, інших осіб, а також підприємств і організацій, які активно сприяють Профспілці працівників вугільної промисловості в здійсненні її завдань і функцій по захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки і за зразкове виконання службових обов’язків.

2. Нагородження Почесною грамотою здійснюється за конкретні заслуги у вирішенні програмних і статутних завдань Профспілки.

3. Голова ЦК Профспілки може виступати ініціатором нагородження керівників теркомів, профкомів, працівників апарату ЦК Профспілки.

4. Рішення про нагородження Почесною грамотою приймає Президія ЦК Профспілки за поданням теркому (ради голів) Профспілки або профкому первинної організації Профспілки, що перебуває на прямому профобліку ЦК Профспілки. В окремих випадках нагородження може бути здійснено за рішенням, прийнятим шляхом опитування членів Президії ЦК Профспілки.

5. Документи до нагородження Почесною грамотою подаються не менш, як за 2 тижні до нагородження.

6. Рішенням відповідного профспілкового органу особам, нагородженим Почесною грамотою ЦК профспілки, може видаватися грошова винагорода або застосовуватися інша форма матеріального заохочення.

7. Вручення нагородженому Почесної грамоти Профспілки працівників вугільної промисловості України здійснюється в урочистій обстановці.