зробити стартовою додати в обране


Направления деятельности

Спорт

22 Листопада 2022
Відбулася ХV Всеукраїнської спартакіади працівників вугільної промисловості України
В жовтні поточного року Центральна рада Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Україна" за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Профспілки працівників вугільної промисловості України, провела фінальні змагання ХV Всеукраїнської спартакіади працівників вугільної промисловості. У зв’язку з воєнним станом та безпекою для учасників, змагання вперше проводилися у форматі онлайн.


В змаганнях прийняло участь більше 100 спортсменів з підприємств вугільної галузі України, які виборювали нагороди у 3 видах спорту: гирьового спорту, шахів та шашок.

У фінальних змаганнях Спартакіади приймало участь 8 збірних команд: ПАТ ДТЕК "Павлоградвугілля", ТОВ "Павлоградвантажтранс", Енергопідприємство, ДП "Добропіллявугілля-видобуток", ДП "Львіввугілля", ТОВ "Вуглепромтранс", ДП "Волиньвугілля", ДП "Інститут "УкрНДІпроект".

Підсумки спартакіади:

І командне місце з гирьового спорту посіла команда ПАТ ДТЕК "Павлоградвугілля";
ІІ місце – ДП "Волиньвугілля; ІІІ місце – ДП "Львіввугілля".

І командне місце з шахів посіла команда ДП "Добропіллявугілля-видобуток"; ІІ місце – ДП "Добропіллявугілля-видобуток"; ІІІ місце – ТОВ "Вуглепромтранс".
І командне місце з шашок посіла команда ДП "Львіввугілля"; ІІ місце – ДП "Добропіллявугілля-видобуток";
ІІІ місце – ПАТ ДТЕК "Павлоградвугілля".

В загальнокомандній першості І місце виборола команда – ДП "Львіввугілля"; ІІ місце – ПАТ ДТЕК "Павлоградвугілля"; ІІІ місце – ДП "Добропіллявугілля-видобуток".

Усі переможці та призери Всеукраїнської Спартакіади отримали кубки, медалі та почесні грамоти ЦР ВФСТ "Україна".
Спорт | Направления деятельности | главная