зробити стартовою додати в обране


Направления деятельности

Спорт

19 Вересня 2019
ХХІV Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту.
З 5 по 8 вересня 2019 року в Коблево, Миколаївської області на спортивних спорудах бази відпочинку "Парадіз" відбулася ХХІVВсеукраїнська міжгалузева Спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту, присвячена Дню фізичної культури і спорту, яку проводила Центральна рада громадської організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство"Україна" за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації профспілок України та всеукраїнських галузевих профспілок, згідно з Планом заходів з реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація", Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року, які передбачають спільну діяльність державних, профспілкових та спортивних організацій у зміцненні здоров’я трудящих та членів сімей, сприянні їх творчому довголіттю засобами фізичної культури і спорту.

У фінальних змаганнях ХХІVВсеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих були представлені збірні команди Профспілки працівників атомної енергетики і промисловості, авіабудівників, енергетики та електротехнічної промисловості, машинобудівників та приладобудівників, вугільної промисловості, трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості, залізничних і транспортних будівників України.

В адресу учасників Спартакіади надійшли привітання від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, Голови Федерації профспілок України Григорія Осового, президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.
В змаганнях прийняло участь більше 300 спортсменів, які виборювали нагороди у 7 видах спорту (армспорт, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, футзал, шахи, шашки).

Вугільну галузь представляли спортсмени-гірники з ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" (найбільш чисельний склад), ТОВ "ДТЕК Добропіллявугілля" та ДП "Шахта імені Сургая".
За підсумками змагань, золоті нагороди Спартакіади вибороли в змаганнях з армспорту Гамаза Олексій (ПрАТ "ДТЕК "Павлоградвугілля"), з гирьового спорту Нескреба Євген ДП "Шахта імені Сургая", срібні нагороди в змаганнях з армспорту Сідельов Олександр (ПрАТ "ДТЕК "Павлоградвугілля"). Трете командне місце з армспорту посіла команда ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля". Четверте місце з волейболу посіла команда ПрАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" та збірна команда шахтарів з гирьового спорту. Успішно виступали шахтарі і в інших видах спорту.

Успішному виступу збірної команди шахтарів на Спартакіаді сприяла вагома підтримка спортсменів Центрального комітету Профспілки працівників вугільної промисловості України.

Фотографії з проведення змагань можна переглянути на нашому сайті в розділі "Фотогалеерея"
Спорт | Направления деятельности | главная