зробити стартовою додати в обране


Направления деятельности

Правовая защита

20 Березня 2023
ЕЛЕКТРОННЕ СУДОВЕ РІШЕННЯ
У Дії можна отримати судове рішення в електронному вигляді замість паперового документа.

У застосунку Дія тепер можна отримати електронне судове рішення з кваліфікованим електронним підписом суддів, який має таку ж юридичну силу, як і його паперовий аналог.

Як зазначив Віце-прем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров: «Продовжуємо цифровізувати судову систему в Україні. Уже рік у застосунку Дія доступні судові сповіщення — інформаційне повідомлення про судові засідання. Відтепер у кілька кліків ви можете отримати судове рішення просто у смартфоні. Раніше для цього необхідно було їхати до суду в спеціально відведений час, а потім стояти у чергах, щоб отримати документ. Тепер усе значно простіше. Кілька кліків — і документ у вас у смартфоні».

Щоб отримати судові рішення у Дії: необхідно авторизуватись у застосунку; перейти у Послуги і вибрати Судові справи. Щоб скористатися судовими послугами в Дії, необхідно оновити застосунок до останньої версії.

Послуга реалізована Мінцифри спільно з Державною судовою адміністрацією України, ДП «Центр судових сервісів» та ДП «Інформаційні судові системи».

Джерело: https://thedigital.gov.ua/news/ukraintsi-mozhut-koristuvatisya-elektronnim-sudovim-rishennyam-u-dii-zamist-paperovogo-dokumenta-nova-posluga-v-dii
Правовая защита | Направления деятельности | главная