зробити стартовою додати в обране


Профспілка працівників вугільної промисловості України. Вісті з регіонів.

19 Червня
За інформацією Львівської територіальної організації Профспілки 18 червня, на рахунки ДП «Львіввугілля» згідно заключеного договору з ТОВ «Д. Трейдинг» від 14.06.2019р., досягнуто згоди щодо поставки в червні 2019р. на Добротвірську і Бурштинську ТЕС вугілля ДП «Львіввугілля» в обсязі 40 тис. тонн на суму 100 млн. грн. та підписано договір на постачання вугілля. Читати далі »»
14 Червня
6 червня гірники третьої зміни шахти « Межирічанська» ДП « Львіввугілля» відмовилися спускатися в забій в знак протесту проти невиплати заробітної плати. На наступний день шахтарі всіх шахт даного державного підприємства не приступили до роботи. Читати далі »»
13 Червня
12 червня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся шахтарями ДП «Львіввугілля», керівництвом Львівської області та міста Червоноград для вирішення нагальних шахтарських питань які були озвучені на площі 11 червня. Читати далі »»
12 Червня
На минулому тижні відбулося чергове засідання ради голів профкому Торецької територіальної організації . На якому голова теркому Василь Щербань поінформував присутніх про ситуацію на ДП « Торецьквугілля», що склалася на сьогоднішній день. Читати далі »»
11 Червня
Сьогодні зранку на центральній площі м. Червограда зібралися представники шахтарських колективів ДП « Львіввугілля», щоб висловити свої вимоги . Читати далі »»
11 Червня
Як повідомлялося раніше 10 червня голови первинних профспілкових організацій шахт ДП « Львівугілля» та допоміжних підприємств на чолі з головою Львівської територіальної Профспілки вугільників Олегом Турчиним з 10:00 до 15:00 перекривали міжнародну трасу Львів-Рава-Руська в районі села Смереків. Вимоги шахтарів: виплата заборгованої заробітної плати та налагодження збуту видобутої продукції. Читати далі »»
10 Червня
Як відомо, заборгованість по заробітній платі шахтарям державних вугледобувних підприємств становить понад 550 млн. грн. Зокрема, працівникам ДП « Львіввугілля» на даний час виплачено 78 % заробітної плати за березень 2019 року. Читати далі »»
4 Червня
Чергове засідання Президія Торецької територіальної організації Профспілки відбулася 31 травня 2019р., на якій були розглянуті актуальні питання профспілкового життя. Традиційно голова теркому Профспілки В.П.Щербань поінформував присутніх про всі дії, зустрічі і перемовини, які проводилися в травні для стабілізації ситуації, що склалася в ДП «Торецьквугілля», де гострою проблемою залишається неможливість відвантажувати вугільну продукцію. На складах на даний час знаходиться вже 50 тисяч тонн вугілля. Читати далі »»
30 Травня
Президент України Володимир Зеленський відвідав шахту «Лісова» у Сокальському районі Львівської області, де внаслідок аварії минулої ночі загинуло двоє гірників – Михайло Турко та Михайло Павлик. Читати далі »»
29 Травня
За інформацією інтернет –видань Президент України Володимир Зеленський сьогодні відвідає Львівську область. Приводом цього першого після вступу на посаду візиту на Львівщину став обвал породи на шахті, внаслідок якого загинули двоє гірників. Читати далі »»

Архів новин: 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

RSS