зробити стартовою додати в обране


Профспілка працівників вугільної промисловості України. Вісті з регіонів.

16 Жовтня
11 жовтня поточного року в м. Торецьку відбулася Конференція трудового колективу Торецької територіальної організації Укрвуглепрофспілки. На конференції було розглянуто питання « Про критичну ситуацію на шахтах ДП «Торецьквугілля» у зв'язку з відсутністю грошових коштів». Необхідних для виробничої діяльності та виплати заробітної плати». В даній конференції взяв участь заступник голови Профспілки Валерій Мамченко. Читати далі »»
16 Жовтня
Колектив гірників шахти «Великомостівська» 12 жовтня 2018 року достроково впорався з річним планом з видобутку вугілля. З початку року піднято на-гора 230 тисяч тонн твердого палива. Читати далі »»
12 Жовтня
Ситуація з вчасною виплатою заробітної плати працівникам ДП “Львіввугілля” не врегульована. За серпень поточного року, станом на 11 жовтня, виплачено 66%. Соціальна напруга в шахтарських колективах зростає і знову актуальною стає проблема відтоку кадрів з шахт та допоміжних підприємств. Обговоривши всі ці питання на щотижневій нараді голів Профспілки вугільників, ними був направлений лист на ім’я перших осіб держави, профільного міністра, голови Львівської обласної державної адміністрації та начальнику ГУ НП у Львівській області з вимогою вирішення виплати зарплати( лист додається). Читати далі »»
11 Жовтня
9 октября 2018 года, после недельного протеста на трассе по пешеходному переходу около «Шахты «Котляревская», шахтеры приехали под здание ГП «Селидовуголь» для встречи с генеральным директором предприятия. Читати далі »»
3 Жовтня
Сьогодні, 3 жовтня, шахтарі шахти « Котляревська» ДП « Селидівугілля» перекрили автомобільну дорогу Київ- Дніпро -Донецьк. До таких дій шахтарі вдалися через невирішеність питання по заробітній платі, погашення наявної заборгованості з неї та з метою привернення уваги владних структур до проблем шахтарів та злиденного існування їх сімей. . Так, станом на 2 жовтня поточного року шахтарям державного підприємства « Селидівугілля» заборгували понад 247 млн. грн. Читати далі »»
28 Серпня
27 серпня поточного року відбулося позачергова нарада голів первинних профспілкових організацій Львівського теркому Профспілки. На нараді було обговорено питання виплати заробітної плати працівникам ДП « Львіввугілля», яка станом на 27 серпня виплачена всього на 20% за липень поточного року. Читати далі »»
7 Серпня
Конференция трудового коллектива ГП «Торецкуголь» подвела итоги работы администрации предприятия и Торецкой территориальной организации Профсоюза по выполнению двухсторонних обязательств по выполнению коллективного договора за первое полугодие 2018 года Читати далі »»
27 Липня
25 липня заступник директора дирекції з виробництва ДП «Львіввугілля» Віктор Крук, начальник відділу нагляду у вугільній промисловості ГУ Держпраці у Львівській області Володимир Осадця та головний державний інспектор Наталя Зла, в.о. директора шахти Василь Бойко, заступник директора з виробництва Іван Запісоцький, голова ППО Профспілки вугільників Степан Смілка та інженерно-технічні працівники прийняли в експлуатацію лаву № 114 на шахті «Великомостівська». Читати далі »»
3 Липня
Сьогодні, 3 липня голови первинних організацій шахт та допоміжних підприємств Львівської територіальної організації профспілки вугільників на чолі з в.о. голови Ярославом Стельмащуком провели акцію протесту біля Львівської ОДА . Читати далі »»
15 Червня
Центральний комітет Профспілки працівників вугільної промисловості України щиро вітає всіх працівників шахти « Гірська» з нагоди 120- річчя заснування підприємства. Читати далі »»

Архів новин: 2016 | 2017 | 2018 |

RSS