зробити стартовою додати в обране


Профспілка працівників вугільної промисловості України. Вісті з регіонів.

21 Лютого
Перша в 2019 році нова лава почала працювати на шахті «Добропільська» однойменного шахтоуправління. 19 лютого державна комісія перевірила якість підготовки і дала дозвіл на введення в експлуатацію 4-ї південної лави,а вже 20 лютого шахтарі почали в ній видобуток вугілля. Новий очисний вибій забезпечить гірників роботою , а теплоелектростанції країни щорічно - 430 тисячами тонн вугілля газової групи. Читати далі »»
21 Лютого
4 добу триває підземний протест шахтарів шахти 1-3 « Новогродівська» ДП «Селидіввугілля через заборгованість по заробітній платі. У зв'язку з погіршенням стану здоров'я 4 гірники піднялися на поверхню. Читати далі »»
20 Лютого
Як повідомлялося раніше , 7 шахтарів « Шахти 1/3 « Новогродівська» ДП «Селидіввугілля 19 лютого п. р. висловили протест через невиплату заробітної плати за листопад- грудень 2018 року та січень 2019 року . У зв'язку з чим гірники відмовилися підніматися на поверхню. Пізніше до них приєдналося ще 36 шахтарів. Читати далі »»
19 Лютого
З 18 лютого, 7 гірників ВП «Шахта 1/3« Новородівська » ДП« Селидіввугілля» висловили протест, в зв'язку з невиплатою заробітної плати за листопад, грудень 2018 року та січень 2019 року. Останній раз невелику часткову виплату жовтня 2018 року працівники отримали в кінці грудня 2018 року. Читати далі »»
18 Лютого
Голови первинних профспілкових організацій шахт на чолі з головою Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олегом Турчиним на особистому контролі тримають одне із найголовніших шахтарських питань – виплата заробітної плати. Читати далі »»
11 Лютого
Уже несколько лет подряд очень болезненным вопросом для трудящихся ГП «Торецкуголь» является ситуация с расчетом пособия по больничным листам не со среднего заработка, а из минимальной заработной платы, а также незачисление страхового стажа, необходимого для пенсии, несмотря на то, что у работника есть все выходы по рабочим дням. Читати далі »»
11 Лютого
6 февраля состоялся Пленуме Торецкой территориальной организации, на котором были подведены итоги деятельности теркома Профсоюза за 2018 год. С отчетным докладом традиционно выступил председатель терорганизации ПРУПУ В.П.Щербань. Читати далі »»
8 Лютого
6 лютого понад 350 шахтарів ДП «Львіввугілля» пішою ходою пройшли центральними вулицями міста до Львівської облдержадміністрації та обласної ради з основними вимогами: погашення заборгованості по заробітній платі та налагодження збуту місцевого вугілля на ближні до шахт Добротвірську та Бурштинську ТЕС. Читати далі »»
29 Січня
В пятницу 25 января 2019 года состоялся совет председателей профкомов Торецкого территориального комитета Профсоюза . На котором председатель теркома Василий Щербань поделился информацией о решении вопросов, которые остро стоят на повестке дня. Читати далі »»
3 Січня
Уже много лет подряд, несмотря ни на какие финансовые и экономические трудности, для детей шахтеров ГП «Торецкуголь» в канун новогодних праздников проводятся утренники. Руководство госпредприятия совместно с теркомом профсоюза изыскали деньги на сладкие подарки детворе, которые получил каждый ребенок определенного возраста. Читати далі »»

Архів новин: 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

RSS