зробити стартовою додати в обране


Профспілка працівників вугільної промисловості України. Вісті з регіонів.

24 Квітня
18 квітня в Тернівському професійному гірничому ліцеї проходив міжобласний конкурс професійної майстерності з професії «Електрослюсар підземний». Читати далі »»
15 Квітня
Гірники Павлоградського шахтоуправління добули перший мільйон тонн вугілля. Це їх внесок в енергонезалежність країни. Темпів здавати не збираються. Попереду головне завдання - виконати план, - видати на-гора до кінця року ще понад 3-х мільйонів тонн. Читати далі »»
11 Квітня
У 178 пунктах колективного договору між ДП «Торецьквугілля » і теркомом профспілки зосереджені всі основні моменти шахтарської життєдіяльності: соціальної сфери, охорони праці, нормування та оплати праці, кадрової політики. Тому на виконання взятих взаємних зобов'язань спрямовані всі зусилля як адміністрації держпідприємства, так і територіальної організації. Читати далі »»
11 Квітня
Щотижнева нарада голів первинних профспілкових організацій Львівської територіальної організації Профспілки вугільників відбулася 10 квітня під головуванням Олега Турчина Читати далі »»
11 Квітня
10 квітня на шахті «Лісова» запустили в експлуатацію лави №181. Читати далі »»
9 Квітня
В зв’язку з невиплатою заробітної плати працівникам державного підприємства "Львіввугілля", голова Олег Турчин, за підтримки голів первинних профспілкових організацій шахт та допоміжних підприємств надіслали лист першим особам держави, керівникам Львівської ОДА, Міненерговугілля та держпідприємства з вимогою зустрічі з профільним міністром Ігорем Насаликом для вирішення питання погашення заборгованості та виплати поточної зарплати. В разі не виконання вимог, Профспілка залишає за собою право на акції протесту( лист додається). Читати далі »»
4 Квітня
В середу, 3 квітня, відбулася щотижнева нарада голів первинних профспілкових організацій Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості під головуванням Олега Турчина. Читати далі »»
29 Березня
До ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України звернувся голова Торецької територіальної організації В.Щербань з вкрай критичної ситуація, яка склалася на шахтах «Північна», «Південна» ДП «Торецьквугілля», де працівники припинили роботу, що пов'язано з відсутністю грошових коштів, необхідних для виплати заробітної плати. Читати далі »»
26 Березня
22 березня спортзал Тернівського професійного гірничого ліцею зібрав учасників Спартакіади Молодіжної ради Дніпропетровської територіальної організації Укрвуглепрофспілки. У майстерності і спритності змагалися 13 команд - представники шахт і філій ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля». Читати далі »»
22 Березня
Голова Профспілки працівників вугільної промисловості України Віктор Турманов звернувся до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика з приводу критичної ситуації, яка склалася на ДП ШУ « Південнодонбаська» №1, що належить до сфери управління Міненерговугілля України у зв'язку з відсутністю ринку збуту вугільної продукції ( лист додається) . Читати далі »»

Архів новин: 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |

RSS