зробити стартовою додати в обране


16 Жовтня
10-13 жовтня п.р. на базі Навчально-методичного центру профспілок Чернігівської області відбувся семінар-практикум для голів територіальних і первинних організацій Профспілки. Читати далі »»
13 Жовтня
12 жовтня, у м. Чернігові на розширеному засіданні Президії ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України було обговорено головне питання: «Про незабезпечення сталої діяльності підприємств вугільної галузі та соціально-економічних і трудових гарантій працівників». Читати далі »»
9 Жовтня
Сьогодні, 9 жовтня Голова Укрвуглепрофспілки Віктор Турманов звернувся до Міністра Ігоря Насалика з приводу критичної ситуації із забезпечення працівників засобами індивідуального та колективного захисту через відсутність в 2017 році необхідного бюджетного фінансування на потребу охорони праці. Читати далі »»
6 Жовтня
По информации председателя Лисичанской территориальной организации Укруглепрофсоюза Владимира Иванишина: 3 октября 2017 года в городе Северодонецке, временном областном центре Луганской области, в рамках Федерации профсоюзов Луганской области Читати далі »»
26 Вересня
Довідку про несудимість тепер можна замовити онлайн. Формуватиме довідку Департамент інформаційних технологій МВС, а отримати її можна буде в указаному під час реєстрації сервісному центрі МВС. Читати далі »»
26 Вересня
Держпраці попереджає, що в регіонах можуть виникнути випадки відвідування підприємців шахраями під виглядом інспекторів праці Читати далі »»
22 Вересня
21 вересня поточного року відбулося засідання Колегії Міненерговугілля України. В роботі Колегії взяли участь генеральні директори державних вугільних підприємств, представники всеукраїнських профспілок вугільної галузі, в тому числі голови територіальних і первинних організацій Укрвуглепрофспілки. Читати далі »»
20 Вересня
Доопрацьований законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” (№6614) пропонує зміни до 30 законодавчих актів. Закон має набрати чинності з 1 жовтня 2017 року – частково, а з 1 січня 2018 року – у повному обсязі. Читати далі »»
14 Вересня
Сьогодні 14 вересня за ініціативи Федерації профспілок України відбулася зустріч під головуванням Першого віце- прем'єр – міністра України Степана Кубіва з представниками галузевих Профспілок, за участю голови Укрвуглепрофспілки Віктора Турманова. Читати далі »»
14 Вересня
Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 14 вересня поточного року прийняв постанову “Про внесення змін до до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”. Читати далі »»

Архів новин: 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |

RSS