зробити стартовою додати в обране


23 Серпня

Шановні шахтарі, працівники та ветерани вугільної промисловості!

Від щирого серця вітаю з професійним святом усіх, хто присвятив своє життя шахтарській справі.

Шахтар – одна з найскладніших професій в Україні. Адже, йдучи нелегкими шахтарськими дорогами, ви докладаєте безліч зусиль для розвитку вітчизняної гірничодобувної промисловості та цим робите значний внесок у розбудову енергетично незалежної держави.

Професія шахтаря завжди викликає гордість і повагу. Ваша праця важка, а умови її виконання – надскладні.

Хочу висловити слова подяки за вашу героїчну та самовіддану працю. Бажаю, щоб ваші невтомні, наполегливі старання, високі професійні якості та моральна витримка приносили задоволення від роботи та цінувалися на державному рівні гідною оплатою та відповідними заохоченнями.

Бажаю вам успіхів, безаварійної роботи, міцного здоров’я вам і вашим родинам , здійснення всіх задумів, вдалої праці на благо України!

З повагою, голова Профспілки
Віктор Турманов

Читати далі »»
22 Серпня
Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в середньому на одну застраховану особу у сумі 7 032 гривні 28 копійок, який буде застосовуватись при визначенні коефіцієнта заробітної плати за червень 2017 року при призначенні пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування". Читати далі »»
22 Серпня
Урегульовано механізм виставлення рахунків у будинках із різними типами лічильників. Читати далі »»
22 Серпня
Найближчим часом набере чинності нове регулювання щодо розробки інструкцій з охорони праці. Причому це важливо врахувати всім роботодавцям - як юридичним особам, так і приватним підприємцям, які використовують найману працю. Читати далі »»
18 Серпня
Сьогодні в Києві відбулося засідання Президії ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України. Було розглянуте питання «Про сучасний фінансово-економічний стан вугледобувних підприємств та шляхи його поліпшення». Читати далі »»
17 Серпня
Про це сказав Голова Профспілки Віктор Турманов в своєму виступі 11 серпня на засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань врегулювання кризових ситуацій у вугільній промисловості та в інтерв’ю газеті Федерації профспілок України «Профспілкові вісті» напередодні професійного свята «День шахтаря». Але для цього на державному рівні повинні бути прийняті важливі стратегічні рішення та започатковані конкретні системні дії та заходи по реалізації державної програми розвитку та реформування вугільної галузі. Читати далі »»
14 Серпня
Як повідомлялось раніше, 11серпня 2017року відбулося перше засідання Міжвідомчої робочої групи з питань врегулювання кризових ситуацій у вугільній промисловості під головуванням Віце–прем’єр-міністра України В. Кістіона. Читати далі »»
10 Серпня
Завтра, 11 серпня 2017 року відбудеться перше засідання Міжвідомчої робочої групи з питань врегулювання кризових ситуацій у вугільній промисловості, яка утворена постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 450. Читати далі »»
3 Серпня
Сьогодні 03 серпня на 8-00 годину працівникам ПАТ «Лисичанськвугілля» виплачена заробітна плата за червень 2017 року, але не в повному обсязі - лише 90% місячного фонду заробітної плати. Читати далі »»
2 Серпня
1 серпня Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік». Читати далі »»

Архів новин: 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 |

RSS