зробити стартовою додати в обране


20 Вересня
Профспілка працівників вугільної промисловості України направила до Міністерства соціальної політики України та Пенсійного фонду України листа щодо безпідставного звуження права на пільгову пенсію незалежно від віку працівникам, безпосередньо зайнятим повний робочий день на підземних роботах( лист додається). Читати далі »»
19 Вересня
Голова Профспілки працівників вугільної промисловості України Віктор Турманов звернувся з листом до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з приводу особистого втручання голови Уряду у вирішення проблемних питань вугільної галузі та прийняття відповідних Урядових рішень , спрямованих на забезпечення сталої роботи вугільної промисловості України. В листі зазначається наступне. Читати далі »»
19 Вересня
Фондом соціального страхування України здійснюється фінансування виплат для забезпечення потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань спеціальним медичним доглядом, постійним стороннім доглядом або побутовим обслуговуванням у обсязі 100% потреби. Необхідність зазначених видів послуг визначають медико-соціальні експертні комісії (МСЕК). Читати далі »»
19 Вересня
18 вересня поточного року Верховна Рада України прийняла в другому читанні і в цілому законопроект №6229 "Про забезпечення прозорості у видобувних галузях". Читати далі »»
18 Вересня
Затверджено за липень 2018 року показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” враховується для обчислення пенсії, в сумі 7621 гривень 50 коп. Читати далі »»
18 Вересня
Починаючи з 01 січня 2019 року мінімальний розмір допомоги по безробіттю збільшується: для осіб, яким призначаються виплати з урахуванням страхового стажу та заробітної плати – з 1440 грн до 1630 грн, а для осіб, яким виплати призначаються без урахування страхового стажу та заробітної плати – з 544 грн до 610 грн. Читати далі »»
13 Вересня
У другий день роботи Саміту європейських профспілок, що відбувається у Сараєво, обговорювалися питання організації та мобілізації для досягнення змін за допомогою проведення кампаній, підвищення заробітної плати робітникам у так званих у ланцюжках поставок, насилля в родині, роботи з молоддю. Відбулася спільна сесія учасників Європейського профспілкового саміту, слухачів Глобальної академії органайзингу та членів Молодіжного комітету ПЕРК, засідання яких проходили паралельно. Читати далі »»
13 Вересня
За 8 місяців 2018 року на державних підприємствах вугільної галузі допущено 244 випадки (2017 рік - 293 випадки) загального виробничого травматизму, що на 49 випадків (-16,7 %) менше, ніж за відповідний період 2017 року. Читати далі »»
13 Вересня
З 6 по 9 вересня 2018 року в Коблево, Миколаївської області на спортивних спорудах бази відпочинку "Парадіз" відбулася ХХІІІ Всеукраїнська міжгалузева Спартакіада трудящих промислової сфери та транспорту, присвячена Дню фізичної культури і спорту, яку проводила Центральна рада громадської організації "Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство"Україна" за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації профспілок України та всеукраїнських галузевих профспілок, згідно з Планом заходів з реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація", Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року, які передбачають спільну діяльність державних, профспілкових та спортивних організацій у зміцненні здоров’я трудящих та членів сімей, сприянні їх творчому довголіттю засобами фізичної культури і спорту. Читати далі »»
12 Вересня
11 вересня 2018 року , в м. Києві відбувся черговий V З'їзд Профспілки працівників вугільної промисловості України. Читати далі »»

Архів новин: 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |

RSS