Профспілка працівників вугільної промисловості України

Версія для друку

1 Вересня 2008

В. Ющенко отметил государственными наградами трудящихся угольной промышленности Украины

Президент Украины В. Ющенко в честь профессионального праздника День шахтера в своем Указе № 770/2008 от 27 августа т.г. отметил высокими государственными наградами трудящихся угольной отрасли страны.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 770/2008

Про відзначення державними нагородами України працівників вугільної промисловості

За вагомий особистий внесок у зміцнення енергетичного потенціалу держави, багаторічну самовіддану шахтарську працю та з нагоди Дня шахтаря постановляю:

Присвоїти звання Герой України з врученням ордена Держави

ГРЕЧУШКІНУ Валерію Вікторовичу - начальникові дільниці акціонерного товариства «Шахта «Комсомолець Донбасу», Донецька область

ГРЯДУЩОМУ Борису Абрамовичу - голові правління акціонерного товариства «Науково-дослідний інститут гірничої механіки імені М.М. Федорова», директорові Донецького науково-дослідного вугільного інституту

МАКАРОВУ Володимиру Івановичу - начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахтоуправління «Луганське» державного підприємства «Луганськвугілля»

Нагородити орденом «За заслуги» І ступеня

АЛЄКСЄЄВА Анатолія Дмитровича - директора Інституту фізики гірничих процесів Національної академії наук України, Донецька область

Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

КРИШТОПУ Миколу Григоровича - директора акціонерного товариства «Шахта «Надія», Львівська область

СЕМЕНИШИНА Василя Васильовича - бригадира прохідників виробничого структурного підрозділу «Шахта «Павлоградська» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ШИКУЛУ Юрія Юрійовича - прохідника структурного підрозділу «Шахта «Самсонівська-Західна» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область

ЮРОВА Володимира Сергійовича - керуючого - голову правління акціонерного товариства «Трест Луганськшахтопроходка» державної холдингової компанії «Луганськшахтобуд»

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ГАРБУЗЮКА Володимира Леонідовича - генерального директора державного підприємства «Львіввугілля»

ГОЛОВКА Юрія Івановича - голову правління акціонерного товариства «Вугільна компанія «Шахта «Красноармійська-Західна №1», Донецька область

ДЕБЕЛОГО Володимира Леонідовича - голову правління акціонерного товариства «Трест «Донецькшахтобудмонтаж»

ЖИТЛЬОНКА Мусія Самсоновича - заступника технічного директора державного підприємства «Артемвугілля», Донецька область

ІВАНУСУ Олега Михайловича - машиніста гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу «Шахта «Червоноградська» державного підприємства «Львіввугілля»

КАЗАКОВА Володимира Вікторовича - гірника виробничого структурного підрозділу «Шахта «Ювілейна» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

КОЛЕСНИКА Віктора Вікторовича - машиніста гірничих виїмкових машин відокремленого підрозділу «Шахта «Південнодонбаська №3» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»

ЛОЗОВСЬКОГО Сергія Петровича - генерального директора акціонерного товариства «Шахта «Комсомолець Донбасу», Донецька область

МІМІНОШВІЛІ Варлама Валеріяновича - директора відокремленого підрозділу «Шахта імені О.О. Скочинського» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»

ПЕРШИНА Костянтина Валентиновича - гірничомонтажника структурного підрозділу «Шахта «Горіхівська» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область

РОВЕНСЬКОГО Володимира Володимировича - директора відокремленого підрозділу шахтоуправління «Луганське» державного підприємства «Луганськвугілля»

ТУПІКІНА Анатолія Михайловича - начальника дільниці структурного підрозділу «Шахта «Дуванна» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область

ЯЦЕНА Миколу Івановича - машиніста гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу «Шахта «Західно-Донбаська» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

КАЛІТВЕНЦЕВА Сергія Вікторовича - першого заступника командира загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Луганська область

КОЗЬМЕНКА Олега Володимировича - командира відділення Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, м. Донецьк

ЛЕВИЦЬКОГО Сергія Вікторовича - заступника командира загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Луганська область

ОВСІЄНКА Віктора Олексійовича - командира взводу Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Дніпропетровська область

ОСІПЕНКА Сергія Вікторовича - командира відділення Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Луганська область

РЯДНОВА - Сергія Вікторовича помічника командира загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, м. Луганськ

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БОЧАРОВУ Надію Федорівну - машиніста відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область

Нагородити медаллю «За врятоване життя»

БУР“ЯНА Михайла Васильовича - старшого механіка з підйому структурного підрозділу «Шахта імені Карла Маркса» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область

ГАРМАША Віктора Володимировича - електрослюсаря структурного підрозділу «Шахта імені Карла Маркса» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область

ЗАКІРОВА Володимира Хатиповича - помічника командира взводу Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область

ЛЕЩЕНКА Миколу Сафроновича - гірничомонтажника структурного підрозділу «Шахта імені Карла Маркса» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область

МАТОВА Миколу Вікторовича - електрослюсаря структурного підрозділу «Шахта імені Карла Маркса» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область

ПИЛИПЕНКА Анатолія Анатолійовича - заступника командира загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, м. Донецьк

ПІНЧУКА Михайла Павловича - гірника структурного підрозділу «Шахта імені Карла Маркса» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область

ПОЗНЯКА Сергія Геннадійовича - гірника структурного підрозділу «Шахта імені Карла Маркса» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область

САВІНОВА Володимира Івановича - начальника дільниці структурного підрозділу «Шахта імені Карла Маркса» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область

СТУПАКА Едуарда Олександровича - помічника командира взводу Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область

ФІЛІНА Геннадія Миколайовича - головного механіка структурного підрозділу «Шахта імені Карла Маркса» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область

ЧУПРИНУ Юрія Олександровича - прохідника структурного підрозділу «Шахта імені Карла Маркса» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ДЕЙКУНА Юрія Вікторовича - бригадира гірників акціонерного товариства «Вугільна компанія «Шахта «Красноармійська-Західна №1», Донецька область

ЖИГАЛОВА Володимира Івановича - бригадира прохідників структурного підрозділу «Шахта імені В.І.Леніна» державного підприємства «Артемвугілля», Донецька область

КАЗЮКА Михайла Павловича - заступника директора виробничого структурного підрозділу «Шахта «Павлоградська» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

КОНЮЧКА Сергія Борисовича - гірника відокремленого підрозділу «Шахта «Комсомольська» державного підприємства «Антрацит», Луганська область

ЛОШКІВСЬКОГО Ярослава Івановича - машиніста виробничого структурного підрозділу «Шахта «Степова» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ЛУК“ЯНОВА Руслана Вікторовича - машиніста відокремленого підрозділу «Шахта «Харківська» державного підприємства «Свердловантрацит», Луганська область

МІЛИХ Сергія Вікторовича - прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Торецька» державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область

СТОВБУ Олександра Миколайовича - прохідника виробничого структурного підрозділу «Шахта імені Героїв космосу» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»

БІЛОКОНЮ Миколі Петровичу - заступникові технічного директора акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

БУЛГАКОВУ Юрію Федоровичу - деканові Донецького національного технічного університету

ГАЛЕЦЬКОМУ Володимиру Григоровичу - машиністові відокремленого підрозділу «Шахта імені Є.Т. Абакумова» державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія»

ГЕРЦЮ Віктору Андрійовичу - прохідникові відокремленого підрозділу «Шахта № 5 «Нововолинська» державного підприємства «Волиньвугілля»

ГЛЕБОВУ Едуарду Олександровичу - забійникові структурного підрозділу «Шахта «Ольховатська» державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область

ДЕНИСОВУ Леоніду Анатолійовичу - машиністові акціонерного товариства «Орендне підприємство «Шахта «Жданівська», Донецька область

ДИКЛЯРСЬКОМУ Василю Теодозійовичу - начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Межирічанська» державного підприємства «Львіввугілля»

ДОБРЯНСЬКОМУ Петру Дмитровичу - начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта «Степова» державного підприємства «Львіввугілля»

ЄРМАКОВУ Олександру Миколайовичу - генеральному директорові державного підприємства «Луганськвугілля»

ЖУКОВУ Володимиру Дмитровичу - головному інженерові шахти «Щегловська-Глибока» акціонерного товариства «Шахтоуправління Донбас», м. Донецьк

КЛЕВЦОВУ Олександру Миколайовичу - гірникові структурного підрозділу «Шахта «Молодогвардійська» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область

КРАВЧУКУ Леоніду Мечиславовичу - прохідникові виробничого структурного підрозділу «Шахта «Ювілейна» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

КУЛІШУ Дмитру Захаровичу - гірникові відокремленого підрозділу «Шахта «Ударник» державного підприємства «Сніжнеантрацит», Донецька область

КУЧЕРЕНКУ Ігорю Івановичу - забійникові відокремленого підрозділу «Шахта імені Ф.Е. Дзержинського» державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область

КУЩІЮ Віктору Івановичу - машиністові виробничого структурного підрозділу «Шахта «Тернівська» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ЛОПАТНІЧЕНКУ Леоніду Григорійовичу - бригадирові прохідників виробничого структурного підрозділу «Шахта «Степова» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

МЕЛЬНИКУ Олексію Дмитровичу - начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта №1 «Нововолинська» державного підприємства «Волиньвугілля»

МІНКЕВИЧУ Станіславу Михайловичу - бригадирові прохідників відокремленого підрозділу «Шахта «Червоний партизан» державного підприємства «Свердловантрацит», Луганська область

МКРТЧЯНУ Сасуну Вартановичу - директорові виробничого структурного підрозділу «Шахта імені Героїв космосу» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

МОРОЗУ Юрію Миколайовичу - гірникові структурного підрозділу «Шахта «Самсонівська-Західна» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область

ОФІЦЕРОВУ Сергію Павловичу - виконуючому обов“язки генерального директора державного підприємства «Свердловантрацит», Луганська область

ПАНІБРАТЧЕНКУ Володимиру Федоровичу - генеральному директорові державного підприємства «Добропіллявугілля», Донецька область

ПОЛЯКОВУ Володимиру Івановичу - електрослюсареві виробничого структурного підрозділу «Шахта «Благодатна» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

СОЛОВ“Ю Вадиму Миколайовичу - гірникові відокремленого підрозділу «Шахта імені С.М.Кірова» державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область

СТРИГУНУ Миколі Петровичу - машиністові структурного підрозділу «Шахтоуправління імені 50-річчя СРСР» акціонерного товариства «Краснодонвугілля», Луганська область

СУЧКОВУ Василю Васильовичу - електрослюсареві виробничого структурного підрозділу «Шахта «Тернівська» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ТАРАСЕНКУ Сергію Миколайовичу - гірникові відокремленого підрозділу «Шахта «Росія» державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

ТАРЕЛКІНУ Віталію Вікторовичу - заступникові директора виробничого структурного підрозділу «Шахта «Західно-Донбаська» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ТИШКУ Олександру Сергійовичу - начальникові дільниці відокремленого підрозділу «Шахта № 9 «Нововолинська» державного підприємства «Волиньвугілля»

ТКАЧЕНКУ Миколі Корнійовичу - голові територіального громадського об“єднання інвалідів гірників «Гірник», Дніпропетровська область

ТОКАРЄВУ Євгену Васильовичу - головному механікові виробничого структурного підрозділу «Шахта імені Героїв космосу» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ТРОФИМЧУКУ Миколі Йосиповичу - гірникові відокремленого підрозділу «Шахта «Бужанська» державного підприємства «Волиньвугілля»

УЗЛОВУ Юрію Володимировичу - генеральному директорові державного підприємства «Антрацит», Луганська область

ЦАРАНУ Івану Васильовичу - гірникові відокремленого підрозділу «Шахта «Шахтарська-Глибока» державного підприємства «Шахтарськантрацит», Донецька область

ШАРОВУ Миколі Олександровичу - гірникові акціонерного товариства «Шахта «Комсомолець Донбасу», Донецька область

ШАТИРЬОВУ Сергію Васильовичу - головному механікові виробничого структурного підрозділу «Шахта «Самарська» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

ШИПІЦІ Василю Миколайовичу - начальникові дільниці відособленого підрозділу «Шахтоуправління «Волинське» державного підприємства «Торезантрацит», Донецька область

ЯКОВЛЕВУ Миколі Михайловичу - директорові відокремленого підрозділу «Шахта «Харківська» державного підприємства «Свердловантрацит», Луганська область

ЯКОВЛЄВУ Миколі Івановичу - електрослюсареві виробничого структурного підрозділу «Шахта «Дніпровська» акціонерного товариства «Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

УМАНСЬКОМУ Роберту Зігмундовичу - генеральному директорові - голові правління акціонерного товариства «Донецький інститут по проектуванню організації шахтного будівництва та підприємств будівельної індустрії»

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»

ХАЛАДЖИ Сергію Михайловичу - директорові з економіки державного підприємства «Луганськвугілля»

ЩЕГОЛЬКОВУ Костянтину Яковичу - директорові департаменту Міністерства вугільної промисловості України, м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»

МИТЬКУ Івану Михайловичу - начальникові бюро науково-технічної інформації акціонерного товариства державної холдингової компанії «Донвуглереммаш», Донецька область.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО
27 серпня 2008 року


© 2008–2018 Профспілка працівників вугільної промисловості України

Адреса Центрального комітету Профспілки працівників вугільної промисловості України:

01042, г. Київ, бульвар Дружби Народів, 5, к. 526;
тел. (044) 528-90-29;
E-mail приймальні: prupukuiv@ukr.net